Wycieczka do Warszawy

Dnia 24 marca 2022 r. uczniowie klasy 1b i 1c pojechali na kolejną wycieczkę. Tym razem odwiedzili słoneczną stolicę.
Pierwszym etapem wycieczki był pobyt w pijalni czekolady, gdzie odbyły się czekoladowe warsztaty. Ta niezwykła i słodka przygoda to nie tylko pyszna i kreatywna zabawa, ale także opowieść o tym, jak powstaje czekolada i okazja do poznania skrywanych przez nią tajemnic. Były niezapomniane wrażenia i mnóstwo radości podczas tworzenia czekoladowych słodkości.
Kolejnym etapem wycieczki był spektakl ,, O rybaku i złotej rybce” w teatrze Guliwer. Ta baśń ludowa szczególnie w dzisiejszych czasach powinna być pozycją obowiązkową dla każdego dziecka i rodzica.
Niezwykle radosny był wiosenny spacer w Parku Łazienkowskim. Uczniowie zobaczyli tzw. Pałac na Wodzie czyli Łazienki Królewskie i pomnik F. Chopina.
To był wspaniały wyjazd.

Opracowanie: Alicja Andrzejewska