speaKINGdom

5 marca nauczyciele języka angielskiego, pani Tatiana Jakubiak i pan Dariusz Grabarski wyłonili spośród trzynaściorga uczniów klas VI – VIII Króla i Królową. Konkurs polegał na udzieleniu odpowiedzi na pytania zadawane przez nauczycieli. Tego, jak ważna jest komunikacja w języku angielskim, swoboda wypowiedzi, mimika twarzy i kontakt z rozmówcą, nie trzeba tłumaczyć naszym uczniom. Opowiadali nam o swojej wizji doskonałego nauczyciela, o czynnościach wykonywanych w czasie wolnym, o przygotowaniach do sprawdzianów, o śniadaniach, książkach, filmach i ulubionych porach roku. Musimy przyznać, że przemyślane i rozbudowane wypowiedzi uczniów pozytywnie nas zaskoczyły.
Konkurs speaKINGdom wygrali:
Marianna Adamczyk oraz Bartłomiej Woźniak z klasy VIII B.
Komisja konkursowa postanowiła wyróżnić także Alicję Chacińską z klasy VI B.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach językowych!

Opracowanie: Tatiana Jakubiak