Realizacja projektu eTwinning „Volles Haus”

Dwa zadania wykonane na szóstkę! W pierwszym z nich uczniowie kl. 7 a, wykazując się dużym zaangażowaniem i pomysłowością, stworzyli awatary oraz przygotowali opis w języku niemieckim, podając imię, wiek, miejsce zamieszkania, kraj pochodzenia, cechy charakteru i zainteresowania. Następnie umieścili swoje informacje na padlecie strony projektowej. Siódmoklasiści mogli również przeczytać wpisy innych osób, skomentować je czy polubić.
Do wykonania drugiego zadania zostali zaangażowani uczestnicy koła języka niemieckiego – uczniowie kl. 8 d. Dzięki wspaniałej współpracy wykonali logo projektu, którego ostateczną wersję przedstawił Krzysztof Strus. Przygotowane logo weźmie wkrótce udział w głosowaniu międzyszkolnym. Trzymajcie kciuki!
Przed nami kolejne wyzwania: zebranie odpowiedniego słownictwa oraz wykazanie się jego znajomością na spotkaniach online, ale o tym następnym razem.

Opracowanie: Joanna Romaniuk