MODUŁ II – ZADANIE 9 – Nasz patron, ZADANIE 11 – Moje miasto – moja duma, ZADANIE 19 – Czy znam moją okolicę?

5 grudnia odbył się w naszej szkole konkurs klas III „NASZ PATRON – NASZA SZKOŁA – NASZE MIASTO”. Wzięły w nim udział trzyosobowe reprezentacje klas w składzie:
III A
Wiktoria Kobryń
Maja Szczepanik
Oliwia Jarecka
III B
Lena Andrzejewska
Emma Antosik
Krzysztof Rago
III C
Lena Staręga
Poliana Przysowa
Piotr Dmowski
III D
Aleksandra Kęska
Jakub Kaczmarek
Jakub Miler

Uczniowie rozpoznawali obiekty i zabytki Siedlec na podstawie fotografii, odpowiadali na pytania otwarte dotyczące biografii patrona naszej szkoły, Czesława Kamińskiego, historii Siedlec i „Siódemki”, układali puzzle przedstawiające herb naszego miasta. Poziom konkursu był wysoki. Uczestnicy zmagań wykazali się dużą znajomością tematu i udzielali wyczerpujących odpowiedzi, chociaż niektóre pytania wymagały szczegółowej wiedzy. Oto wyniki konkursowej rywalizacji:
I miejsce – kl. III C
II miejsce – kl. III B
III miejsce – kl. III D

Wszystkim uczestnikom dziękujemy, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opracowanie: Beata Jastrzębska, Hanna Suchożebrska, Agata Kuśmierczyk