KREDKOBRANIE

KREDKOBRANIE to ogólnopolska akcja charytatywna, której celem jest wsparcie naszych najmłodszych rodaków mieszkających na terenach dawnej Rzeczypospolitej. W tym roku zbieraliśmy dary pod hasłem „Zamieńmy marzenia na pejzaże”. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy pomagać młodym na Kresach. Nie byłoby to możliwe gdyby nie Wasze wsparcie i zaangażowanie. Z Waszą pomocą udało  się nam to zrealizować. Zebraliśmy prawie 40 kilogramów artykułów szkolnych i przyborów, które zostały wysłane do Fundacji Ignatianum w Krakowie. Szkolny Wolontariat składa serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom. Szczególne podziękowania kierujemy do uczniów klasy 4b, którzy zainicjowali zbiórkę pieniężną w szkole i z pomocą rodziców zakupili potrzebne artykuły za zebrane fundusze.

Podziękowanie dla szkoły                                                                   Opiekunowie Szkolnego Wolontariatu