ZŁOTY MEDAL! MAMY TO!

Nauczyciel na Medal to ogólnopolski plebiscyt organizowany od 2016 roku przez polską grupę wydawniczą Polska Press.
Jego celem jest nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli, nauczycieli z pasją, wyróżniających się serdecznością i empatią. Takich, którzy cieszą się autorytetem oraz sympatią, zarówno uczniów jak i ich rodziców.
Z przyjemnością informujemy, że nasza nauczycielka języka angielskiego i doradztwa zawodowego- pani Tatiana Jakubiak,

która została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody Nauczyciel na Medal, zajęła I miejsce w pierwszym etapie konkursu. Pani Tatiana zdobyła największą liczbę głosów spośród wszystkich nauczycieli z Siedlec.

Serdecznie gratulujemy! Jesteśmy dumni, że w naszym gronie jest Nauczyciel na Medal.

Marzenna Koncerewicz – dyrektor szkoły