Zabawy animacyjne

W ramach realizacji programu własnego – „Pedagogika zabawy elementem integracji w grupie”  wychowawcy świetlicy przeprowadzili zajęcia na boisku szkolnym z wykorzystaniem rekwizytów animacyjnych – maty, chusty, tęczowego chodnika z otworami oraz tunelu. Zapraszamy do obejrzenia relacji z przebiegu zajęć, która znajduje się w prezentacji – ZABAWY ANIMACYJNE.

Przygotowane gry i zabawy dostarczyły dzieciom pozytywnych wrażeń i były okazją do zintegrowania grupy świetliczaków.

Pogoda i humor dopisały. Było ciepło, słonecznie i kolorowo.

Opracowanie: Iwona Lewczuk, Ewa Somla

Pogoda i humor dopisały. Było ciepło, słonecznie i kolorowo.

Opracowanie: Iwona Lewczuk, Ewa Somla