Wyniki konkursu na najciekawszy strój wiosenny ;)

Samorząd uczniowski kl. I – III bardzo dziękuje wszystkim uczniom za tak wiosenne przywitanie Pierwszego Dnia Wiosny 😉

W naszej szkole było kolorowo i radośnie!

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że laureatami w szkolnym konkursie pt. ” Najciekawszy strój wiosenny” organizowanym przez Samorząd Uczniowski zostali:

I miejsce – Oliwia Wyczółkowska kl. II a

II miejsce – Aleksandra Kęska kl. II d

III miejsce – Natalia Mateuszak kl. III c

Tytuł „Najbardziej kolorowej i wiosennej klasy” otrzymuje NASZA KOCHANA ZERÓWKA !!!!

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za udział w zabawie!

Uczniowie naszej szkoły nie zapomnieli również, że dzień 21 marca oprócz pierwszego dnia wiosny to data narodzin ludzi niezwykłych, data wiąże się również z istotą zaburzenia – trisomią 21. chromosomu. Dzień ten ma na celu zwiększenie świadomości społecznej dotyczącej zespołu Downa, propagowanie praw i dobra ludzi z tą wadą genetyczną i integrację z nimi. Solidaryzując się z osobami z zespołem Downa, uczniowie wzięli udział w skarpetkowym wyzwaniu- każdy z nas założył kolorowe skarpetki z dwóch różnych par.

Pamiętajmy, że między nami żyją osoby, które na co dzień zmagają się z poczuciem odrębności i niedopasowania!

Opracowanie: Izabela Talacha