WYCIECZKA SZLAKIEM NADBUŻAŃSKIM

Dnia 14.06.2023r. klasa 3D oraz klasa 1C w ramach nagrody za zajęcie przez klasę 1C pierwszego oraz przez klasę 3D drugiego miejsca za wpłaty na radę rodziców wyjechała na niesamowitą wycieczkę szlakiem nadbużańskim. Wyjazd od pierwszych chwil był bardzo ciekawy a zaczął się od wejścia na punkt widokowy na Górze Zamkowej w Drohiczynie , gdzie uczniowie mogli obejrzeć rozległą panoramę rzeki Bug. Następnie udaliśmy się do Ośrodka Edukacji Ekologicznej „Puszczyk” oraz Muzeum Motocykli. Kolejnym punktem naszej wycieczki było bardzo interesujące miejsce a mianowicie Nadbużańskie Centrum Turystyki Kajakowej – gdzie dzieci mogły doświadczyć interaktywnych zabaw edukacyjnych. Nie był to koniec naszej podróży, ponieważ w ośrodku „Pod sosną” w Wólce Nadbużnej czekało Nas pieczenie kiełbasek na ognisku, a potem niezwykle interesujący spacer ścieżką edukacyjno-przyrodniczą. Wycieczka bardzo podobała się naszym dzieciom, większość stwierdziła, że chętnie pojedzie w to niezwykłe miejsce jeszcze raz.

Opracowanie: Klaudyna Kłosek