Wkrótce Wielkanoc!

Wszyscy czekamy na ten radosny czas, z którym związanych jest wiele zwyczajów, tradycji i obrzędów, takich jak: święcenie pokarmów, palemki wielkanocne, dzielenie się jajkiem czy wreszcie tak lubiany przez dzieci śmigus- dyngus.

W świetlicy szkolnej również widać zbliżające się święta. Przez kilka kolejnych dni prowadzone były zajęcia, podczas których rozmawialiśmy o przygotowaniach do Wielkanocy
i znaczeniu tego najważniejszego dla wszystkich chrześcijan święta. Dzieci wykonały kolorowe prace plastyczne, śpiewały piosenki oraz założyły hodowlę rzeżuchy i owsa. Wszyscy z zainteresowaniem obserwowali, jak w kolejnych dniach z nasion rozwijały się zielone roślinki pełne witamin :).

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy życzymy wszystkim zdrowych, pogodnych dni pełnych wiary, nadziei i miłości, radosnego, wiosennego nastroju oraz serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół.

Nauczyciele świetlicy