Warsztaty bożonarodzeniowe

„Każdy artysta jest najpierw amatorem”
R. Waldo Emerson

Czas świąt Bożego Narodzenia to okres różnych przygotowań. To też czas na wykonywanie ozdób świątecznych. Z tej okazji 9 grudnia uczniowie klasy I a oraz uczniowie uczęszczający do świetlicy brali udział w warsztatach bożonarodzeniowych. Uczestnikom warsztatów zapewniono potrzebne materiały plastyczne oraz niezbędne pomoce do wykonania ozdób. Twórczość dzieci okazała się różnorodna i wartościowa pod względem estetycznym. Uczniowie byli bardzo zaangażowani i aktywnie brali udział w warsztatach. Podczas takich zajęć dzieci poznały różne techniki plastyczne i jednocześnie integrowały się. Zajęcia wyrabiały wrażliwość estetyczną, doskonaliły zdolności rozumienia piękna, rozwijały potrzebę własnej ekspresji. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i stworzenie pięknych prac.

Opracowanie: Marzena Dziewulska i Izabela Bajdak