Walentynki 2021

Walentynki są najpopularniejszym sposobem, aby wyrazić swoje uczucia i zainteresowanie drugą osobą. To czas wyznawania miłości, sympatii oraz przyjaźni.

W dniach 8 – 11 lutego 2021 r. działała w naszej szkole Poczta Walentynkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski kl. I-III. Uczniowie i nauczyciele wrzucali do ozdobionego pudełka kartki walentynkowe i drobne upominki, które w weekend pozostały w budynku na kwarantannie.

W poniedziałek 15 lutego 2021 r. korespondencja została rozdzielona na poszczególne klasy, a przedstawicielki SU dostarczyły adresatom listy z zachowaniem reżimu sanitarnego. Poczta Walentynkowa cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów mogących uczęszczać do szkoły stacjonarnie. Prócz uczniów kartkami obdarowani zostali także nauczyciele.

Opracowała: Małgorzata Marczuk