VII Edycja Konkursu Patria Nostra

Celem Konkursu jest popularyzacja wiedzy o historii Polski, kształtowanie postaw patriotycznych i aktywności obywatelskiej. Formuła Konkursu sprzyja rozwojowi umiejętności animacji komputerowej i montażu filmowego, a także pozwala uczniom na zdobycie wiedzy o zagadnieniach pomijanych w obowiązkowych programach szkolnych.

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły – Aleksandra Drzewowska (8a), Maciej Gregorczyk (8a), Feliks Tchórzewski (8a) – wzięli udział w Konkursie tworząc pracę pt. „Niemcy w Modlinie i Zakroczymie”.

Praca konkursowa

Nagrodą za udział był zestaw pięknych książek, które przekazała nagrodzonym Pani Dyrektor Marzenna Koncerewicz.

Już wiemy, że weźmiemy udział w kolejnej edycji. Akces zgłosili uczniowie z klasy 7b.

Opracowała Barbara Mikołajczyk