V edycja Biegu Ogińskiej

Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa, że nasza uczennica, Wiktoria Zdanowska z klasy II B, wzięła udział w V edycji Biegu Ogińskiej, który odbył się w sobotę, 16 marca. Wiktoria do mety dobiegła jako IV w kategorii „Dziewczynki 7-8 lat – 300 m”.

Ten wyjątkowy bieg, dedykowany pamięci księżnej Aleksandry Ogińskiej, ma nie tylko cele upamiętniające, ale również promuje zdrowy tryb życia oraz kształtuje pasję do sportu już od najmłodszych lat. Dlatego też jesteśmy niezmiernie dumni z udziału Wiktorki w tym wydarzeniu, które jest doskonałą okazją do propagowania aktywności fizycznej wśród dzieci.

Dziękujemy Wiktorio za Twoje zaangażowanie oraz reprezentowanie naszej szkoły na tym wyjątkowym biegu. Twój udział jest inspiracją dla innych uczniów i pokazuje, jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie oraz aktywny tryb życia.

Raz jeszcze gratulujemy Ci udziału i życzymy dalszych sukcesów w zdobywaniu nowych sportowych wyzwań!
Opracowanie: Izabela Talacha