Udział w Pierwszej Siedleckiej Świetliczadzie

18 kwietnia 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 1 odbyła się Pierwsza Siedlecka Świetliczada zorganizowana przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach.

W konkursie wzięło udział dziewięć szkół. Konkurencje obejmowały: wiedzę o Mikołaju Koperniku oraz układzie słonecznym, konkurs plastyczny, informacje o pierwszej pomocy przedmedycznej oraz zadanie sportowe. Tytuł ,,Świetlicy Roku 2024” roku otrzymała świetlica ze Szkoły Podstawowej nr 11.

Naszą szkołę godnie reprezentowało troje dzieci: Gabriela Głuchowska z klasy I a, Adam Sobiech z klasy II c oraz Helena Socha z klasy III a. Dziękujemy za Waszą piękną postawę, wiedzę i wysiłek włożony w rywalizację!

Opracowała: Iwona Doszko