Światowy Dzień Uśmiechu!

Niektórzy zaczynają od niego dzień. Innym przychodzi z trudem. Bez względu na to, czy uśmiechamy się często, czy sporadycznie 6 października odnaleźliśmy w codziennych czynnościach tę szczyptę magii, która wywołała uśmiech na twarzy. W piątkowy dzień w naszej szkole było bardzo wesoło, a to za sprawą Dnia Uśmiechu, którego symbolem jest żółta, uśmiechnięta buźka. Dzieliliśmy się uśmiechem wszędzie: na szkolnych korytarzach, w salach lekcyjnych, w stołówce czy na świetlicy.
Na dzieci czekało w tym dniu wiele zabaw, do których biletem wstępu był uśmiech od ucha do ucha. Był to naprawdę radosny i uśmiechnięty dzień i oby jak najczęściej gościł na twarzach naszych uczniów, pracowników szkoły, a także rodziców
Pamiętajmy…. Uśmiech jest zaraźliwy,
więc przebywajmy w towarzystwie osób uśmiechniętych!!!
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego klas I – III
Izabela Talacha i Martyna Przeździak