Samorząd Uczniowski

11 października 2022 r. nowe prezydium Samorządu Uczniowskiego klas 4-8, w składzie Iga Czyżewska, Aleksandra Drzewowska oraz Zofia Szląskiewicz, oficjalnie rozpoczęło współpracę z panią dyrektor Marzenną Koncerewicz.

Dziewczęta przyjęły gratulacje wygranych wyborów, poznały zakres swoich kompetencji oraz obowiązków wobec rówieśników i całej społeczności szkolnej.

W pierwszym publicznym wystąpieniu, złożyły najserdeczniejsze życzenia nauczycielom i innym pracownikom oświaty podczas uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Nad pracą Samorządu Uczniowskiego klas 4-8 w roku szkolnym 2022/2023 czuwa nowy zespół opiekunów: pani Ilona Krzyżanowska, pani Klaudyna Kłosek oraz, sprawujący również funkcję Rzecznika Praw Ucznia, pan Dariusz Grabarski.

Życzymy wszystkim dynamicznej, efektywnej i obfitej w sukcesy pracy na rzecz szkoły!