Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego dla klas 0-5 „Najpiękniejszy stół wielkanocny”

W ramach projektu „Z kulturą mi do twarzy”, moduł 3 „Kocham, lubię, szanuję”, punkt 14 „Przy rodzinnym stole” zorganizowano konkurs fotograficzny.
Celami konkursu było:

– kultywowanie tradycji i zwyczajów w Polsce,

– zachęta do wspólnie spędzonego czasu z rodziną podczas przygotowywania posiłku,

– wdrażanie zasad prawidłowego nakrycia stołu,

– zainteresowanie fotografią.

Chętni uczniowie mieli za zadanie przygotować wspólnie z rodziną śniadanie, obiad lub kolację, nakryć do stołu i wykonać zdjęcie.

Po raz pierwszy opiekunowie zdecydowali, aby powołać do komisji konkursowej uczniów należących do Klubu Fotograficznego Foto Junior. Członkowie Klubu oddali głosy na poszczególne zdjęcia, a opiekunowie konkursu po ostatecznej weryfikacji podjęli decyzję o przyznaniu następujących miejsc:

I miejsce – Wojciech Olichwiruk kl. I c

II miejsce – Malwina Pawlak kl. IV d
    III miejsce – Aleksandra Kęska kl. II d

Wyróżnienia – Poliana Przysowa kl. II c, Karolina Krasnodębska kl. IV b, Oliwia Matwiejczuk kl. I a, Weronika Shulzhenko kl. 0, Alicja Kopryjaniuk kl. 0

Gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie dzieci i rodziców.

Wszystkie zdjęcia można obejrzeć na blogu: