Piękna nasza Polska cała

W październiku uczniowie klasy I a aktywnie przystąpili do realizacji projektu „BohaterON – włącz historię!” To ogólnopolski projekt mający na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku. Jest realizowana od 2016 roku przez trzy wrocławskie organizacje: Fundację Rosa, Fundację Sensoria i Fundację Pokolenia Kolumbów, których działaniom przyświeca hasło: Pamięć – Edukacja – Pomoc.

Uczniowie zdobyli dla Szkoły Dyplom i podziękowania za udział w akcji BochaterON w Twojej Szkole 2021!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy wziąć udział w tej pięknej lekcji patriotyzmu i historii naszej Ojczyzny, a nade wszystko wyrazić wielką wdzięczność naszym Powstańcom.

Opracowanie: Izabela Talacha