ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY – POMAGAJĄC INNYM – POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE

Samorząd Uczniowski klas IV-VIII zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły do aktywnego uczestnictwa
w XVII edycji ogólnopolskiego konkursu pod hasłem:

ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY – POMAGAJĄC INNYM – POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE

Na czym polega konkurs?

Zbieramy stare, używane, niepotrzebne telefony komórkowe bez baterii.  Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych trafią do krajów rozwijających się w Afryce i Azji gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom.

Co zrobić, żeby wziąć udział w zbiórce?

Należy przynieść stary telefon komórkowy do sali 44. Młodsi uczniowie mogą zostawić telefony w swoich salach, a starsi uczniowie je odbiorą. Bardzo prosimy, żeby każdy telefon posiadał następujące informacje (np. na przyklejonej karteczce): imię i nazwisko ucznia oraz klasa. Dlaczego? Każdy uczeń, który weźmie udział w konkursie otrzyma pochwałę oraz słodki upominek.

Kiedy zaczynamy udział w konkursie? 27 września 2021 r.

Kiedy kończymy? 16 listopada 2021 r.

Zapraszamy!

Opracowanie: Tatiana Jakubiak