MODUŁ III – KOCHAM, LUBIĘ, SZANUJĘ – SZTUKA ŁĄCZY WSZYSTKICH

Z inicjatywy siostry Joanny Sarnowskiej powstała akcja sprawiania radości drobnym upominkiem osobom przebywającym w Domu nad Stawami. Akcja polegała na wykonaniu z odlewu gipsowego figurki Jezusa, następnie została ona ozdobiona siankiem i zapakowana w folię. Do przygotowania paczuszek włączyli się przede wszystkim członkowie koła fotograficznego oraz panie nauczycielki: s. Joanna Sarnowska, p. Małgorzata Matuszewska, p. Małgorzata Serzycka, p. Renata Zdanowska, p. Marzena Dziewulska, p. Małgorzata Sieńkowska i p. Iwona Doszko.
Dodatkowo uczniowie klas 4-8 wykonali kartki świąteczne dla mieszkańców Domu nad Stawami. Zostały one przekazane wraz z gotowymi „Jezuskami” w tygodniu przedświątecznym. Mamy nadzieję, że udało nam się wspólnie sprawić radość starszym ludziom.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję.
Fotorelację z przygotowania akcji prze koło fotograficzne znajdziecie wchodząc w link:
lub na bloga Klubu Fotograficznego naszej szkoły.

Opracowanie: Małgorzata Matuszewska