MODUŁ II – ZADANIE 17 – Moja okolica

W naszej szkole odbył się konkurs fotograficzny, pt.: „Park Aleksandria w nowej odsłonie”. Miał on na celu ukazanie piękna naszego siedleckiego parku po generalnym remoncie. Na konkurs wpłynęło wiele ciekawych ujęć parku.

Dla komisji było to nie lada wyzwanie aby wybrać te najlepsze. Jak dało się zauważyć największą popularnością cieszyły się fontanny ale także nowe posągi, a szczególnie ten z księżną Ogińską. Młodsi fotografowie zwrócili uwagę na piękny plac zabaw.
Zwycięskie zdjęcia zostały umieszczone w gablocie Klubu Fotograficznego na parterze szkoły na przeciw czytelni a zdjęcia wszystkich uczestników na stronie naszej szkoły pod adresem:
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z konkursu a także innych zdjęć na blogu Klubu Fotograficznego Foto Junior, który działa od wielu lat w naszej szkole.
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom.
Opracowanie: Małgorzata Matuszewska