Mistrzostwa Strzeleckich zajęć sportowych Szkół Podstawowych

W dniach 3-5.06.2022 r. w Kleszczowie odbyły się Mistrzostwa Strzeleckich zajęć sportowych Szkół Podstawowych. Była to impreza rangi ogólnopolskiej. W zawodach wzięli udział uczniowie naszej szkoły, którzy uczestniczą w zajęciach pozalekcyjnych ze strzelectwa sportowego. Najlepiej wypadli Patrycja Skiba kl. 8B oraz Filip Królak kl. 7A, którzy w swoich konkurencjach w strzelaniu z karabinu pneumatycznego zajęli szóste miejsca. Poza tym dobrze spisali się w swoich konkurencjach Dominika Kamińska, kl. 8B, w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego oraz Ksawery Sadłowski, kl. 8A, z karabinu. W zawodach wzięło udział około 120 zawodników z 15 klubów z całej Polski.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Zajęcia pozalekcyjne prowadzi i zaprasza do uczestnictwa w tych zajęciach wszystkich chętnych – p. Andrzej Wojtowicz.