Międzynarodowy Dzień Kropki w oddziale przedszkolnym

15 września 2022 roku dzieci w oddziale przedszkolnym obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. Poznały historię bohaterki opowiadania Petera H. Reynoldsa „Kropka”. Nieśmiała dziewczynka o imieniu Vashti wątpiła we własne możliwości. Jednak dzięki mądrej i pełnej empatii nauczycielce plastyki uwierzyła w siebie i poznała swój talent. Przedszkolaki z zainteresowaniem wysłuchały tej inspirującej historii i odpowiadały na pytania związane z lekturą. Potem wykonały piękne kolorowe prace plastyczne. Międzynarodowy Dzień Kropki to święto kreatywności, pewności siebie, odwagi i odkrywania talentów. Jest bardzo lubiane przez dzieci i chętnie przez nie obchodzone. W tym dniu mogą one poczuć się szczególnie docenione i uświadamiają sobie, jak wiele różnych zdolności i umiejętności posiadają.

Opracowała Maria Stańczuk
Zdjęcia Elżbieta Soszyńska