MAJOWE ŚWIĘTA

Majowe święta

Z okazji zbliżających się majowych świąt publikujemy dwie prezentacje przygotowane przez redakcję czasopisma ,,Biblioteka w Szkole”.

W tym roku nie spędzimy majówki, jak zazwyczaj, na wyjazdach lub spotkaniach ze znajomymi… zostaniemy w domu. Może to dobra okazja, by przypomnieć sobie, jakie święta obchodzimy 1, 2 i 3 maja.

Pierwsza prezentacja ,,Majowe święta” przeznaczona jest dla młodszych uczniów. Zawiera przystępnie podane informacje na temat Święta Pracy, Dnia Flagi RP oraz Święta Konstytucji 3 Maja.

Druga prezentacja ,,Święto Narodowe Trzeciego Maja” przeznaczona jest dla młodzieży. W całości została poświęcona Konstytucji 3 Maja. Prezentacja zawiera informacje na temat tła historycznego, uchwalenia, autorów, obchodów i znaczenia.

Zobacz prezentację „Majowe święta”
Zobacz prezentację  „Święto Narodowe Trzeciego Maja”