Lekcje się skończyły! Zabierz książkę na wakacje!

📚🌺🧁🌳🌲🩱👒⚽⛵🏝🌞📚

„Wesoło jest, gdy nadchodzi lato. Wszystko jest wesołe, począwszy od tego, że kończą się lekcje w szkole”. Astrid Lindgren, „Dzieci z Bullerbyn”

W ostatnim   tygodniu roku szkolnego uczniowie z klas I -VII mogą wypożyczać książki na wakacje. Zapraszamy Was do odwiedzin w bibliotece.

Najlepsi Czytelnicy w roku szkolnym 2021/2022

📚🥇🏆Aleksandra Kęska, klasa II D – 125 książek!!!

📚📚 🥈Wiktoria Łubkowska, klas III C – 75 książek

📚📚📚 🥉 Joanna Pyl, klasa V B – 39 książek

📚📚📚📚 Julia Kościesza, klasa IV C – 34 książki

📚📚📚📚📚 Weronika Anuszewska VIII A – 26 książek

📚📚📚📚📚📚 Zofia Szląskiewicz, klasa VII B – 25 książek

📚🌺🧁🌳🌲🩱👒⚽⛵🏝🌞📚

„Gdy odśpiewaliśmy wszystkie piosenki, jakie umieliśmy (…) pani powiedziała: – Do widzenia, moje dzieci! Życzę wam bardzo wesołych wakacji! Wówczas poczułam, jak gdyby coś we mnie podskoczyło w środku. My – wszystkie dzieci z Bullerbyn – miałyśmy dobre świadectwa. Porównywaliśmy je w drodze powrotnej. Świadectwo Bossego nie było specjalnie dobre, ale w każdym razie zupełnie możliwe”. Astrid Lindgren, „Dzieci z Bullerbyn”

Serdecznie gratulujemy Najlepszym z Najlepszych Czytelników, wszystkim bez wyjątku życzymy słonecznych, udanych i „bardzo wesołych wakacji”. Nie zapomnijcie zabrać na nie przynajmniej trzech książek.

Źródło zdjęcia: