MODUŁ III – KOCHAM, LUBIĘ, SZANUJĘ – WARTO POMAGAĆ

Szkolny Wolontariat składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji „Kredkobranie”, której celem było zebranie przyborów szkolnych i materiałów plastycznych. Wszystkie te dary, w najbliższych dniach, trafią do najmłodszego pokolenia Polaków mieszkających na Kresach, do polskich szkół oraz placówek.
Akcję współorganizowała już po raz trzeci Fundacja Ignatianum i Stowarzyszenie „Korzenie”.
„Kredkobranie” jest zbiórką publiczną zarejestrowaną przez MSWiA pod numerem 2019/3386/OR.
Drodzy Uczniowie, te piękne, bezinteresowne gesty dobroci, jakie okazaliście, już niedługo zamienią się w wielki uśmiech i radość, gdy dary będą docierać do dzieci i młodzieży, którzy z różnych względów, najczęściej historycznych, zamieszkują obecnie na obszarze Kresów dawnej Rzeczpospolitej. Z naszej szkoły wyjechało 20 kg przeróżnych przyborów szkolnych i artykułów plastycznych.

Opiekunowie Szkolnego Wolontariatu:
Małgorzata Serzycka