Sukces uczniów klasy 8 B

Projekt ”Łódką przez Mazowsze”, którego autorami są Maja Chazan, Rafał Paczuski, Bartosz Marczuk, Bartłomiej Woźniak, zajął III miejsce  w II edycji „Konkursu Wiedzy o Mazowszu” organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz Dyrektora Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

W ramach projektu uczniowie  wykonali książeczkę interaktywną, w której razem z piratami możemy wyruszyć w podróż po rzekach naszego regionu.

Celem projektu było zdobycie interdyscyplinarnej wiedzy o regionie, kształtowanie szacunku dla dorobku kulturowego i zasobów przyrodniczych Mazowsza, jako integralnej części narodowego i światowego dziedzictwa oraz wzmacnianie poczucia odpowiedzialności za stan środowiska przyrodniczego.

Uczniowie samodzielne pozyskiwali, porządkowali i wykorzystywali informacje z różnych źródeł w obszarze tematycznym, który wybrali. Do prezentacji efektów swojej pracy wykorzystali serwis do tworzenia interaktywnych książeczek StoryJumper.

Serdeczne gratulacje!

A oto nagrodzona praca: