Konkurs ortograficzny online dla uczniów i nauczycieli – Mistrz Dyktand i Mistrz Ortografii

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!
Portal dyktanda.pl pragnie zaprosić na pierwszą edycje konkursu „Mistrz Dyktand i Mistrz Ortografii”. Jest on przeznaczony zarówno do lubiących tworzyć, jak i rozwiązywać dyktanda. Konkurs startuje już 24 kwietnia, będzie trwał do 24 maja. Oprócz mistrzowskich tytułów na zwycięzców czekają cenne nagrody. W puli nagród czeka ponad 130 atrakcyjnych paczek
z nagrodami. Korzystanie ze strony i udział w konkursie jest bezpłatny. Dołącz do konkursu i naucz się ortografii z przyjemnością!
Konkurs odbędzie się w dwóch grupach: Mistrz Dyktand oraz Mistrz Ortografii.
W pierwszej przewidziano pięć poziomów: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli (nauczyciele). Natomiast w drugiej, uczestnicy zawalczą w czterech kategoriach: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoły średnie. Im więcej dyktand uczestnik utworzy lub rozwiąże poprawnie, tym więcej zdobędzie punktów, co przełoży się na wyższą pozycję w rankingu. Każdego dnia począwszy od 25 kwietnia do wygrania będą na facebook.com/dyktandapl/ dodatkowe nagrody.
Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: dyktanda.pl.