Konkurs Fotograficzny – Zdjęcie z wakacji – w zdrowym stylu

Jak co roku w naszej szkole został zorganizowany konkurs fotograficzny w ramach Szkoły Promującej Zdrowie, pt: Zdjęcie z wakacji. W zdrowym stylu”.
Oto wyniki:
I miejsce – Marcelina Jastrzębska kl.7c – zdjęcie „Pobyt nad jeziorem Lampackim w ośrodku Zielony Koń”

II miejsce – Antonina Grochowska kl.4a – zdjęcie „Wakacyjne zdrowe jedzenie”

III miejsce – Ada Dąbrowska kl.6b – zdjęcie „Jazda rowerem-ścieżka zdrowia”

wyróżnienie – Olga Ponikowska kl.6c – zdjęcie „Spacer ponad chmurami” oraz Gabriela Chromińska kl.8b – zdjęcie „Odpoczynek nad Morzem”
Gratulujemy oraz dziękujemy za udział pozostałym uczestnikom konkursu. Zachęcamy do udziału
w kolejnych.
Wszystkie zdjęcia można obejrzeć na stronie szkoły w zakładce Klub Fotograficzny.

Jeśli macie ciekawe zdjęcia i chcielibyście się podzielić, by mogły cieszyć oczy naszej społeczności szkolnej, zachęcamy do nadsyłania ich na adres klubfotosp7@gmail.com

Osoby, które wysyłają zdjęcia jednocześnie wyrażają zgodę na publikowanie ich na stronie szkoły
i blogu fotograficznym. Za wysyłanie zdjęć uczniowie otrzymują pochwałę do dziennika.

Opiekunowie Koła Fotograficznego
p. Małgorzata Matuszewska i p. Renata Zdanowska