Konkurs fotograficzny „Taka długa przerwa w szkole… Co ja robię? Czytam sobie!”

Kochani, witajcie!!! W Polsce panuje Sami Wiecie Co… Zarówno Uczniowie, Nauczyciele jak i część Rodziców zostali zmuszeni do pozostawania w domu. Są zadania domowe i zdalna praca, różne ograniczenia… Ale… nie dajmy się, trzymajmy się, a wolnych chwilach…. czytajmy i zaczytajmy się!!! Chciałoby się nawet napisać… zarażajmy się czytaniem… No cóż… 😊 Biblioteka szkolna ogłasza dla wszystkich Uczniów i Nauczycieli konkurs fotograficzny „Taka długa przerwa w szkole… Co ja robię? Czytam sobie!”
Celem konkursu jest:
• rozwijanie i popularyzacja czytelnictwa wśród dzieci, młodzieży i dorosłych,
• zachęcanie do spędzania wolnego czasu z książką,
• popularyzacja fotografii, rozwijanie kreatywnego podejścia do zagadnień z nią związanych,
• prezentacja osiągnięć uczestników konkursu.
Zasady konkursu:
• Konkurs jest otwarty dla wszystkich Uczniów i Nauczycieli naszej szkoły.
• Czas trwania konkursu: 25.03.2020 roku – tydzień po zakończeniu „kwarantanny” 😊.
• Przystąpienie do konkursu następuje przez zgłoszenie prac fotograficznych.
• Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu dwa zdjęcia.
• Na zdjęciach prezentujemy siebie (a jeżeli chcemy, w otoczeniu członków rodziny, również tych czworonożnych/czworołapych, pręgowanych i skrzydlatych) podczas czytania.
• Fotografie konkursowe można przesyłać w postaci plików jpg na adres gustaws3@wp.pl.
• Zgłoszone prace będą eksponowane na wystawie pokonkursowej oraz na stronie internetowej szkoły.
Rozstrzygnięcie konkursu:
• Zgłoszone zdjęcia zostaną ocenione przez komisję konkursową.
• Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu dwóch tygodni od zakończenia konkursu.
• Najlepsze prace zostaną nagrodzone.
• Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych uczestnika.

Nauczyciele bibliotekarze Anna Bryłka-Chomka, Agata Kuśmierczyk i Maria Stańczuk 😊