Każdy może być Świętym Mikołajem – czyli daj siebie innym!

Kochani uczniowie, rodzice i nauczyciele wielkimi krokami zbliżają się „Mikołajki” czyli czas prezentów, dlatego w naszej szkole rusza zbiórka słodyczy dla dzieci z Domu Dziecka „Pod Kasztanami” w Siedlcach.

Zbiórka będzie trwała od 3 do 24 listopada 2022 r. Zapraszamy Was do włączenia się do naszej akcji i przynoszenia różnych słodkości dla dzieci w wieku od 3 do 18 lat.

Oprócz słodyczy można przynosić również artykuły higieniczne. Najbardziej potrzebne są żele do kąpieli, mydełka, szampony, szczoteczki/pasty do zębów, dezodoranty, mleczka/toniki oczyszczające na trądzik (dla chłopców, ponieważ w Siedleckim domu dziecka przebywa obecnie znacznie więcej chłopców niż dziewczynek).

Podzielmy się świąteczną radością z dzieciakami!

Zainteresowane osoby mogą przynosić wszystkie rzeczy do Opiekunów Samorządu Uczniowskiego klas I – III (sala nr 26 i nr 27).

Opracowanie: Izabela Talacha