Kawiarenka dla Kacperka

W dniu 4 lutego 2020r. w naszej szkole został zorganizowany kiermasz ciast oraz kawiarenka dla Kacpiego Boruty chorującego na SMA. Uczniowie od rana sprzedawali ciasta, wafelki, babeczki upieczone przez siebie i rodziców. Cała społeczność szkolna chętnie kupowała słodkości, aby w taki sposób pomóc Kacperkowi. Po południu otwarto Kawiarenkę dla Kacperka. Nasi uczniowie z Samorządu serwowali kawę i herbatę oraz ciasto przybyłym rodzicom na zebrania klasowe. Rodzice chętnie przyłączyli się do akcji nie szczędząc datków, za co serdecznie dziękujemy.

Poranny kiermasz zorganizowała pani Małgorzata Marczuk i pani Edyta Guth z klasami VIIc, VIIIa, VIIIb, VIIIc, natomiast Kawiarenkę dla Kacperka pani Tatiana Jakubiak,  pani Małgorzata Szewczak i pani Małgorzata Matuszewska wraz z uczniami z Samorządu Uczniowskiego.

Dziękujemy za każdą pomoc. Pamiętajcie, że DOBRO WRACA.

Opracowanie: Małgorzata Matuszewska