Informacja na temat rekrutacji do oddziału przedszkolnego w roku szkolnym 2020/21

Informacja na temat rekrutacji do oddziału przedszkolnego
w roku szkolnym 2020/21

Do dnia 10.04.2020 r. rodzice dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego są zobowiązani do potwierdzenia woli przyjęcia dziecka.
Zgłaszanie tego faktu będzie odbywać się wyłącznie drogą elektroniczną.

Na stronie naboru http://www.siedlce.przedszkola.vnabor.pl/ w zakładce „Pliki do pobrania” jest dostępny formularz potwierdzenia woli. Należy go pobrać, wypełnić odręcznie, podpisać, a skan ewentualnie zdjęcie formularza odesłać na adres szkoły sekretariat@sp7.siedlce.pl
Końcowy termin składania potwierdzenia woli to 10 kwietnia godz. 15.00. Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym zostanie opublikowana na stronie internetowej szkoły 15 kwietnia o godz. 12.00.
Zmiana zasad potwierdzenia woli ma związek z ogłoszeniem stanu epidemii i jest podyktowana troską o bezpieczeństwo i zdrowie osób składających dokumenty oraz pracowników jednostek edukacyjnych.