Festiwal Piosenki o Zdrowiu 2024 – etap szkolny

Nasza szkoła po raz kolejny przystępuje do konkursu organizowanego przez Stację Sanitarno-Epidemiologiczną. XXXI edycję Festiwalu Piosenki o Zdrowiu rozpoczęliśmy szkolnymi eliminacjami.

Zadanie uczestnika/zespołu polegało na przygotowaniu jednego utworu muzycznego o tematyce zdrowego stylu życia. Kryteriami oceny komisji były treści zawarte w piosenkach, wizerunek sceniczny, walory artystyczne, muzykalność oraz ubiór.

Jury:

Marzenna Koncerewicz – Dyrektor szkoły

Bożena Kotowska – koordynator Szkoły Promującej Zdrowie

Tatiana Jakubiak – nauczyciel języka angielskiego

Po wysłuchaniu wszystkich piosenek przyznano następujące miejsca:

W kategorii klas młodszych:

I miejsce – Wiktoria (2b), Dominika (3b), Maksymilian (4c) Zdanowsy

II miejsce – Zuzanna Zbieć, Kamila Sawicka, Zuzanna Marciszewska (5a)

III miejsce – Wiktoria Łubkowska (5c)

W kategorii klas starszych:

I miejsce – Szkolny zespół muzyczny „MJU-SET”: Maciej Waldziński (6b) – perkusja, Aleksander Kośmider (6b) – akordeon, Daniiar Yakubash (4a) – keyboard, Maria i Zofia Mudant (6b), Iza Waldzińska (3c), Maksymilian Zdanowski (4c), Franciszek Trojanowski (6b), Jakub Brzyski (6b) – wokal.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy zwycięzcom powodzenia w etapie powiatowym.

Opracowanie: Joanna Kowalik

Zdjęcia: Iwona Doszko