Dzień otwarty w I Katolickim Liceum Ogólnokształcącym

W imieniu całej społeczności I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Świętej Rodziny w Siedlcach zapraszamy uczniów klas VIII , 15 maja 2020 (piątek) w godz. 12.00 – 15.00 odbędzie się Internetowy Dzień Otwarty w naszym liceum. Będzie można w nim uczestniczyć za pośrednictwem strony internetowej naszego liceum: www.klosiedlce.pl lub na naszym fanpage’u na Facebooku.
W czasie Dnia Otwartego można będzie dowiedzieć się wszystkiego o naszej szkole, poznać propozycje dla absolwentów szkół podstawowych oraz zapoznać się z sposobami kształcenia
i społecznościami naszej szkoły. Internetowy Dzień Otwarty będzie realizowany metodą telewizyjnego przekazu na żywo.
Równocześnie dla wszystkich uczniów i ich rodziców uruchomiliśmy możliwość bezpośredniej konsultacji w sprawach nauki w naszej szkole. Kontaktować się można z nauczycielami naszego liceum w tej sprawie za pośrednictwem Facebooka i komunikatora Skype. Konsultacje te odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godz. 15.00 – 16.00. Informacje o nich można znaleźć także na naszej stronie internetowej.
Mając nadzieję na życzliwe odniesienie się do naszej prośby łączę pozdrowienia i życzenia spokojnego przejścia przez czas nauczania zdalnego

ks. Jacek Wł. Świątek
dyrektor I KLO w Siedlcach