DZIEŃ GIER PLANSZOWYCH

Dzień Gier Planszowych to coroczne święto miłośników planszówek obchodzone 10 października. W tym roku również nasza szkoła postanowiła włączyć się do akcji CAŁA POLSKA GRA W PLANSZÓWKI. Uczniowie mogli zagrać w ulubione gry na godzinach wychowawczych, a dzieci z klas czwartych wzięły udział w MARATONIE PLANSZÓWKOWYM.  Dawno nie widziałyśmy naszych uczniów tak rozentuzjazmowanych  i radosnych. Była to dla nich  nie tylko świetna zabawa w towarzystwie kolegów i koleżanek z klasy, ale  też wspaniała lekcja m.in. planowania, przewidywania, spostrzegawczości, zręczności, liczenia i zasad fair play.

Szczegółową relację z akcji można obejrzeć TUTAJ

Gdybyście mieli Państwo problem z płynnym wyświetleniem filmu, proszę uruchomić odtwarzanie, poczekać, aż film się załaduje i wyświetli do końca, a następnie nie zamykać ani nie odświeżać strony, tylko uruchomić odtwarzanie ponownie.

Zachęcamy, grajcie w planszówki z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi  jak najczęściej!!!

Koordynatorki akcji:
Aneta Skolimowska