CZYTAM Z KLASĄ

W roku szkolnym 2021/2022 klasa 2 c po raz kolejny przystąpiła do realizacji projektu Czytam z Klasą -Lekturki spod chmurki – III edycja Poznajemy zawody.

W I module omówiliśmy lekturę „Piot i ja” – Adama Bahdaja. Była to doskonała okazja do poznania zawodu pilota i zrozumienia, że bezpieczeństwo jego pracy jest uzależnione od pracy wielu osób zarówno na ziemi, jak i w powietrzu. Założyliśmy lekturniki, wykonaliśmy zakładki, odwiedziliśmy Miasto Zawodów i założyliśmy Biuro Detektywistyczne Chmurki Tosi.

Opracowanie: Katarzyna Wąsowska

Klasa I b zrealizowała I moduł pt. „Podróże małe i duże”, Międzynarodowego projektu  edukacyjnego „CZYTAM Z KLASĄ – lekturki spod chmurki. III edycja – poznajemy zawody”. W trakcie realizacji zadań dzieci miały wiele pomysłów, świetnie przy tym bawiły się. Była to interesująca przygoda. Przez zabawę zdobyły wiele ciekawych informacji.

Opracowanie: Małgorzata Czarnocka

Magorzata_Czarnocka_-_Czytam_z_klasa_-_Modul_I