CZEKAMY NA MIKOŁAJA

Jak tradycja nakazuje 6 grudnia obchodzimy imieniny Mikołaja. Każdemu z nas imię to kojarzy się ze świętym, który obdarowuje ludzi podarkami.
Wysyłaliście już listy do Mikołaja? Jeżeli nie to… może warto o tym pomyśleć, bo grudzień zbliża się wielkimi krokami, a Mikołaj jest bardzo zajęty, bo na całym świecie dzieci czekają na prezenty od niego. Zapewne wielu z Was marzy o pięknych prezentach, ale pamiętajcie, że tylko grzeczne dzieci otrzymają niespodzianki. Mikołaj ma Was cały czas na oku, a jego Elfy wspominają mu czasem o Waszych psotach. Jednak myślę, że macie jeszcze trochę czasu, bądźcie mili i pomocni. Słuchajcie Rodziców, swoich Dziadków, a na pewno znajdziecie miłą niespodziankę pod poduszką. Ściskamy Was wszystkich!
P.S. Drodzy Uczniowie! Pamiętajcie, że rodzina oraz przyjaciele są cenniejsi od prezentów.

Opracowała:  Bożena Miłońska