Bal karnawałowy w klasie 2 D

Karnawał, to  czas radości,  zabaw i wspólnego biesiadowania.  Zabawa karnawałowa jest jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń w życiu szkoły. 24 lutego 2022 roku w klasie 2d odbył się bal przebierańców, który był dla dzieci wydarzeniem bardzo oczekiwanym. W udekorowanej sali klasowej pojawiły się przeróżne postacie. Uczniowie przebrani byli za bohaterów znanych bajek, filmów i kreskówek. Podczas zabawy nie zabrakło zabaw i konkursów, które dostarczały dzieciom ogrom pozytywnych emocji. Nie zabrakło zabawy z krzesełkami, zumby dla dzieci, karaoke, zabaw z balonami. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspaniali Rodzice zadbali o smaczne przekąski i napoje podczas zabawy.

Wszyscy bardzo dobrze się bawili i z niecierpliwością czekają na kolejną taką imprezę.

Opracowanie: Izabela Woźniak