25. 04. 2024 r. dzieci z klasy II b odwiedziły Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach

Podczas wizyty dzieci zostały zapoznane z zasadami bezpieczeństwa podczas pożaru oraz miały okazję poznać specyfikę pracy strażaka. Przewodnicy opowiedzieli im o codziennej pracy strażaków, ich obowiązkach i przygotowaniach do interwencji ratowniczych. Dzieci miały również możliwość zwiedzenia jednostki straży pożarnej, co było dla nich niezwykłym przeżyciem.
Chcielibyśmy podkreślić, że wizyta w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej była nie tylko edukacyjna, ale także bardzo emocjonująca i pouczająca dla naszych uczniów. Dziękujemy strażakom za ciepłe przyjęcie i interesującą prezentację.
Opracowanie: Izabela Talacha