Udział uczniów w XII Rajdzie Rowerowym „Rajd turystyczno-integracyjny promujący Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu”

Dziś uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XII Rajdzie Rowerowym pod hasłem „Rajd turystyczno-integracyjny promujący Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu”. Trasa wiodła przez malownicze, leśne tereny, które dostarczyły uczestnikom niezapomnianych wrażeń.
Po zakończeniu rajdu zorganizowano piknik, podczas którego uczniowie mogli upiec kiełbaski i odpocząć w miłej atmosferze. Dodatkowo odbyła się pogadanka na temat ochrony środowiska, a także quiz z nagrodami, który wzbudził wiele emocji.
Całe wydarzenie przebiegło w wspaniałej atmosferze, a my dziękujemy wszystkim organizatorom za ten niezapomniany dzień!
Opracowanie: Klaudyna Kłosek, Grzegorz Karasek