FESTIWAL PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

Patriotyzm to postawa, w której wzrastają pokolenia Polaków. Miłość do Ojczyzny zapisana została także w pieśniach. Aby utrwalać pamięć o tych utworach, a także przybliżyć patriotyczne i żołnierskie piosenki zorganizowaliśmy w naszej szkole Festiwal Piosenki Patriotycznej. Celem spotkania było również pielęgnowanie pamięci o wydarzeniach, które zmieniły losy naszej Ojczyzny oraz wspieranie wychowania patriotycznego młodego pokolenia.
Wysłuchaliśmy wielu pięknych, wzruszających piosenek w wykonaniu naszych uczniów
z klas:
I b – Heleny Paprockiej i Natalii Witan,
II a – Weroniki Rogowskiej, Urszuli Sidorowicz, Wiktorii Kobryń, Angeliki Szałkiewicz,
II b – Kornelii Grochowskiej,
II c – Jakuba Karolaka, Poliany Przysowy,
II d – Aleksandry Kęski,
III c – Łucji Podgajnej,
IV c – Anny Jędrychowicz,
IV d – Malwiny Pawlak, Alicji Kucharskiej,
V b – Julii Godlewskiej,
VIII d – Krzysztofa Strusa.
Gratulujemy wszystkim wykonawcom i dziękujemy Wam za piękne występy, za lekcję patriotyzmu, w której przedstawiliście historię naszego narodu.

Organizatorzy Festiwalu Piosenki Patriotycznej:
Małgorzata Serzycka
Małgorzata Sieńkowska