W II semestrze roku szkolnego 2015/16 koło teatralne „Nasz teatr” pracowało prężnie i intensywnie, ponieważ w bardzo krótkim czasie przygotowało kolejny spektakl pt. „Małpia szkoła”, z którym mali artyści wystąpili na VI Festiwalu Kultury w Chodowie, gdzie zdobyli II miejsce.

Natomiast na XXI Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej uzyskali III miejsce.

Zaprezentowali też swoje umiejętności dzieciom z Niepublicznego Przedszkola im. Kubusia Puchatka i dzieciom z Niepublicznego Przedszkola Żółty Latawiec oraz uczniom naszej szkoły. Otrzymali również zaproszenie na występ podczas Miejskiego Konkursu Recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego, z którego oczywiście skorzystali. Gratulujemy i bardzo cieszymy się z Waszych sukcesów.

Opiekunowie: Edyta Guth i Katarzyna Wąsowska

II miejsce dla zespołu „Tańczące Nutki” w XVII Regionalnym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Tanecznych
w Borkach Wyrkach.

29 kwietnia 2016 r. zespół „Tańczące Nutki”, do którego należą uczniowie klasy III a, wziął udział w XVII Regionalnym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Tanecznych w Borkach Wyrkach. Nasi tancerze zaprezentowali taniec warszawski. Występ zespołu zaowocował zajęciem II miejsca w kategorii taniec ludowy.

I miejsce dla zespołu „Tańczące Nutki” na XXI Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Siedlce 2016.

10 maja 2016 r. w Sali Widowiskowej „Podlasie” MOK odbył się przegląd zespołów tanecznych w ramach XXI Miejskiego Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Siedlce 2016. Zespół „Tańczące Nutki” wykonał taniec warszawski i wywalczył I miejsce w kategorii taniec ludowy.

Serdecznie gratulujemy tak znakomitych sukcesów!

Opracowała: p. Hanna Pieńkowska

I miejsce dla zespołu „Tańczące Nutki” na XX Jubileuszowym Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej
i Młodzieżowej Siedlce 2015
12 maja 2015 r. w Sali Widowiskowej „Podlasie” MOK odbył się przegląd zespołów tanecznych w ramach XX Jubileuszowego Miejskiego Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Siedlce 2015, na którym zespół „Tańczące Nutki” również zdobył
I miejsce w kategorii taniec ludowy.

Gratulujemy

Opracowała: Hanna Pieńkowska

I miejsce dla zespołu „Tańczące Nutki” w XVI Regionalnym Przeglądzie Zespołów Tanecznych w Borkach Wyrkach

29 kwietnia 2015 r. zespół „Tańczące Nutki”, do którego należą uczniowie klasy II a, wziął udział w XVI Regionalnym Przeglądzie Zespołów Tanecznych w Borkach Wyrkach. Zaprezentowany przez naszych tancerzy krakowiak zdobył wielkie uznanie nie tylko jurorów, ale także zgromadzonej na imprezie publiczności. Występ zespołu zaowocował zajęciem I miejsca w kategorii taniec ludowy.

Gratulujemy

Opracowała: Hanna Pieńkowska

XIX Miejski Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej -kategoria taniec

Zespół „Tańczące nutki” zdobył I miejsce za prezentację „Wiązanki tańców górali żywieckich” oraz wyróżnienie za prezentację taneczną „Podróż statkiem”.

GRATULUJEMY!

Opracowały: Hanna Pieńkowska, Hanna Sobieszuk

VIII Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej – Kulturomaniak w Mrozach

Dnia 14 maja 2014r. Zespół „Tańczące nutki”, który tworzą uczniowie klasy I a, brał udział w zmaganiach konkursowych podczas VIII Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Artystycznej – Kulturomaniak w Mrozach. W kategorii szkół podstawowych wystąpiły 32 grupy. Nasz zespół znalazł się wśród laureatów, obok szkół z Radomia, Ożarowa Mazowieckiego, Węgrowa i Sokołowa. Zespół „Tańczące nutki” otrzymał wyróżnienie, choć wcale nie było łatwo wśród tylu konkurentów ?.

Serdecznie gratulujemy!

Opracowały: Hanna Pieńkowska, Hanna Sobieszuk