Rok Szkolny 2017/2018

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Orzeł Biały- Nasza Duma”- wyróżnienie Chazan Maja kl. VIB, Nikola Czarnocka z kl.VB

Wyróżnienie- Adrianna Hryciuk i Nikola Czarnocka prace uczennic zakwalifikowano do udziału w wystawie
w Ogólnopolskim Biennale Grafiki komputerowej i miniatury plastycznej.

III miejsce- Nikola Czarnocka z kl. V d i wyróżnienie dla Mai Chazan z kl. VI b w XXIII Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w Siedlcach. Tematem prac to ,,100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości.

II miejsce Ewelina Lewandowska kl. VI c, III miejsce- Nikola Czarnocka kl. V d i wyróżnienie dla Mikołaja Mościckiego z kl. VIc w powiatowym konkursie plastycznym ,,Pejzaż leśny” zorganizowanym przez Nadleśnictwo Siedleckie.

W kategorii kl. IV- VII- II miejsce dla Mai Chazan
z kl.VIb w IV Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym dla szkół podstawowych i przedszkoli "ŻYJMY ZDROWO
I WESOŁO". Tematyka edycji 2018 - "STRZEŻ SIĘ OTYŁOŚCI- POMYŚL O PRZYSZŁOŚCI"

Wojewódzki konkurs literacki pt."Świat przyszłości"- Natalia Parobczy kl. V a- laureatka

II Festiwal Piosenki Optymistycznej „Eurosong 2018” Grand Prix zdobyła Maja Chazan kl. VIb

XI Festiwal Piosenki Europejskiej w Mordach- wyróżnienie - Maja Chazan kl. VIb

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny 2018"

Wyniki bardzo dobre otrzymali : Gajowniczek Maciej kl. IIIf i Rzeźnik Oliwia kl. IVc.

Wyróżnienia otrzymali: Antosik Amelia kl.IIb, Piekarski Piotr kl. IIId, Bazak Tomasz kl.IIId, Pobikrowski Patryk kl. Ve, Niewiadomska Antonina kl. Va, Borkowski Julian kl. VIa, Staręga Zuzanna kl. VIe, Soćko Konrad kl. VId,
Kępkowicz Jakub kl. VIIb

XXVIII Siedlecki Festiwal Piosenki o Zdrowiu-
II MIEJSCE w kat. szkoły podstawowe

XXIII Miejski Przegląd Twórczości Dziecięcej
i Młodzieżowej w kategorii- piosenka- II MIEJSCE
w kat. klas IV-VI -
Maja Chazan kl. VIb

Ogólnopolski konkurs wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony - MEDITEST- wyróżnienia otrzymali:
Julian Borkowski kl. VIa, Maria Tchórzewska kl. VIIc, Kinga Zdanowska kl. VIIc

Ogólnopolski konkurs GALILEO z przyrody zorganizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej- V miejsce i Dyplom Laureata otrzymał uczeń klasy VIa Julian Borkowski Wyróżnienia otrzymały uczennice:
Karolina Gajowniczek kl. VIb, Zuzanna Staręga kl. VIe

I Międzyszkolny Konkurs Kaligraficzny „Sztuka pisana”
W kategorii klas IV- V: I MIEJSCE-Roksana Soszyńska z kl. 5e
W kategorii klas VI- VII: I MIEJSCE- Joanna Wdowiak- Wielgórska z kl. 7c, II MIEJSCE- Zuzanna Kalicka z kl. 6b

Wyróżnienie w konkursie historycznym „Miejsca Pamięci Narodowej w Siedlcach”- Patryk Bońdzio kl. VIIb

XVI Regionalnego Konkursu Recytacji Poezji i Czytania Prozy Niemieckojęzycznej „Loreley”- Maria Tchórzewskiej kl. 7c - III miejsce!

III miejsce w etapie miejskim konkursu "Miejsca Pamięci Narodowej w Siedlcach"- Julian Borkowski kl. VIa

KONKURS PLASTYCZNY „SIEDLECKA WODA KRANOWA – ZDROWA I WYJĄTKOWA” -Amelia Kalinowska kl. III D - I miejsce (kategoria wiekowa: klasy I - III)

XVI Regionalne Zawody Zespołów Tanecznych cheerleaders- III miejsce

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny"TĘCZA" - Maria Tchórzewska kl. VII c nagrodzona, Aleksandra Chilczuk kl. Va i Adrianna Hryciuk kl. V d wyróżnienia

IV Zawody w jeździe szybkiej na lodzie
o Puchar Prezesa UKS Siódemka- II miejsce

w klasyfikacji drużynowej dziewcząt

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY „KRĄG” Karolina Izdebska kl. VII b, Julian Borkowski kl. VI a- bardzo dobry wynik

I Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej- Antonina Kruk kl. I a - II miejsce.

etap międzyszkolny Konkursu Kolęd i Poezji o Bożym Narodzeniu w języku niemieckim- I miejsce- Maria Tchórzewska kl. VIIc

ogólnopolski konkurs plastyczny pod hasłem „MAGIA ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA - OZDOBA ŚWIĄTECZNA” zorganizowany przez wychowawców świetlicy ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Siedlcach- I miejsce –Szomko Kacper kl. III f, wyróżnienie - Pasztor Wiktor kl. III d

XIII Przegląd kolęd i pastorałek "Kolędować Małemu"- laureatka .Martyna Wójcik kl. 5D

trzeci międzyszkolny etap Mistrzostw Gier Planszowych z zakresu wiedzy o środowisku przyrodniczym- zwycięzca Igor Orzyłowski kl. III d.

Konkurs "Siedlczanie patronami naszych ulic":

KONKURS FOTOGRAFICZNY – wyróżnienie: Aleksandra Skiba kl. 4a
KONKURS LITERACKI – nagrody: Kornel Zieliński kl. 4d
i Wiktor Zieliński kl. 5 d
KONKURS MULTIMEDIALNY – I miejsce: Dawid Wierzbowski kl. 4a

KONKURS KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH W JĘZYKU ANGIELSKIM-
I miejsce -
Martyna Wójcik kl. Vd, wyróżnienie Emilia Matuszewska- kl. 3e

Konkurs plastyczny „PRAWA DZIECKA WIDZIANE
OCZAMI DZIECKA” -wyróżnienie
- Karolina Krasnodębska z oddziału przedszkolnego

I miejsce dla klas siódmych w I Turnieju Matematycznym „Matemaxus”- Julia Żuk – kl. VII a,
Barbara Brodacka – kl. VII a, Jakub Kępkowicz – kl. VII b.

Konkurs zorganizowany przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach Gabriela Łopacińska - I miejsce w kategorii szkół podstawowych za pracę plastyczną z motywami rosyjskiej sztuki ludowej.

XII Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy
o św. Maksymilianie
- III miejsce w kategoria klas IV-V- Alicja Czapla - 4d

Uliczny Bieg Niepodległości:
Kuba Jastrzębski -zwycięzcą w kategorii klas IV-VI
Hania Banaszewska III miejsce w kategorii klas
I-III
Maja Chazan V miejsce w kategorii klas IV-VI
Zuzia Twarowska VI miejsce w kategorii klas I-III

W klasyfikacji drużynowej dziewcząt ze szkół podstawowych nasza szkoła zajęła II miejsce.

Międzyszkolny konkursie fotograficzny „Siedlczanie patronami naszych ulic”- Aleksandra Skiba z klasy 4a - wyróżnienie

III Międzyszkolny Konkurs „Mistrz Czytania” - Maja Chazan kl. VIb - I miejsce w kategorii szkół podstawowych

IV Międzyszkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej
i Wojskowej
- III miejsce.

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY
"BARWY NIEPODLEGŁOŚCI"-
Kinga Zdanowska
z klasy VIIc nagrodzona za pracę malarską wykonana w technice pasteli.

Finał Siedleckiej Ligi w „Dwa ognie” szkół podstawowych, organizowany przez TKKF- II miejsce

Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- III miejsce

KONKURS PLASTYCZNY pt. ,,LETNIA PRZYGODA" zorganizowanym przez Samorządowe Centrum Doradztwa
i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach-
ANNA MAZURCZAK kl. IV B - I miejsce w kategorii szkół podstawowyh kl.IV -VII.

II Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej
„Cantate Deo 2017”- III miejsce:
Emilia Matuszewska kl. IIIe, Maja Chazan kl. VIb

 

Rok Szkolny 2016/2017

Konkurs historyczny „Miejsca Pamięci Narodowej
w Siedlcach”
zorganizowany przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli
w Siedlcach- Patryk Bońdzio klasa VID - wyróżnienie

VII Festiwal Kultury Chodów 2017- Seven Dance - trzecie miejsce

Miejski Festiwal Twórczości Dzieci i Młodzieży
w kategorii taniec- Seven Dance - drugie miejsce

XV Festiwal szkolnych zespołów tanecznych-Seven Dance - czwarte miejsce

Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. "Kwiaty" zorganizowany przez Nadleśnictwo w Siedlcach - Nikola Czarnocka klasa IVd -III miejsce, Nikola Mazurczak klasa VI c wyróżnienie, Ewa Olszewska - wyróżnienie

XXII MIEJSKI FESTIWAL TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ- w kategori plastyka I miejsce Gabriela Łopacińska kl.V B, II miejsce Maria Tchórzewska kl.VI C , III miejsce Nikola Mazurczak kl.VI C

VII Festiwal Kultury Chodów 2017-Maja Chazan kl. Vb - II miejsce

I Konkurs Piosenki Optymistycznej w języku obcym „Eurosong 2017”- Maja Chazan kl. Vb - II miejsce
w kategorii klas IV-VI.

XXII OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY
IM. MAJORA MARKA GAJEWSKIEGO „LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO
W LATACH 1768 – 1864. OD KONFEDERACJI BARSKIEJ DO POWSTANIA STYCZNIOWEGO –" ZA WOLNOŚĆ WASZĄ I NASZĄ"-
JULIAN BORKOWSKI KL. V A- FINALISTA

XXXIV Konkurs Recytatorski dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego - etap miejski - Iga Gałachowska
kl. VIe- wyróżnienie

XXII Miejskiego Festiwalu Twórczości Dziecięcej
i Młodzieżowej Siedlce 2017-
III miejsce oraz
VII Festiwalu Kultury w Chodowie w kategorii teatr-
III miejsce
-koło teatralne "Nasz teatr"

Międzyszkolna Liga Przedmiotowa z języka polskiego- III miejsce- Kinga Zdanowska kl. VIc

Międzyszkolna Liga Przedmiotowa z języka angielskiego- Hanna Czapińska kl. VIe- III miejsce

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny- 18 wyróżnień: Gajowniczek Maciej 2f, Piekarski Piotr 2d
Uzięmbło Adrian 3f, Wrona Jakub 3f, Szpura Aleksander 3f, Rzeźnik Oliwia 3c, Pobikrowski Patryk 4e , Jaszczuk Karolina 4e, Borkowska Paulina 4a, Soćko Konrad 5d, Gąsowska Wiktoria 5d, Łopacińska Gabriela 5b, Borkowski Julian 5a, Gałachowska Iga kl.6e, Niewiadomska Zuzanna kl. 6e, Janiszewska Marika 6d, Golec Aleksandra 6c
Kępkowicz Jakub 6d

II miejsce w eliminacjach powiatowych
XL Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla siedleckich szkół-
Karolina Izdebska
(kl. 6 d), Marika Janiszewska (kl. 6 d), Grzegorz Kapuściński (kl. 5c), Kacper Wiewiórka (kl. 5c).

XXVII Siedlecki Festiwal Piosenki o Zdrowiu organizowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Siedlcach- Maja Chazan kl. Vb- wyróżnienie

WOJEWÓDZKI KONKURS POLONISTYCZNY dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2016/2017- ZUZANNA NIEWIADOMSKA -FINALISTKA

VII Festiwal Kultury – Dzień Plastyki- Maja Chazan
i Gabriela Łopacińska kl. Vb- wyróżnienie

Konkurs plastyczny "Wielkanoc w oczach dziecka" na etapie międzyszkolnym- Emilia Matuszewska kl. IIe -WYRÓŻNIENIE

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH.WIELKA BRYTANIA -I miejsce-
Hanna Czapińska

VII Dyktando Siedleckie - III miejsce - Patryk Krupa kl. VIB

III Międzyszkolny Konkurs Muzyczno-Plastyczny „Posłuchaj – Poczuj – Namaluj" - I miejsce - Jakub Radzikowski klasa Ia.

VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży
pt. "PODWÓRKO – Bajkowe podwórko" -
Maja Chazan kl. Vb - laureatka. Praca Nikoli Czarnockiej z klasy IV d została zakwalifikowana na wystawę.

III Siedlecki Charytatywny Marsz Nordic Walking- III miejsce w kategorii szkół podstawowych
i gimnazjów

V Siedlecka Międzyszkolna Korneliada- I miejsce Krzysztof Strus z kl. III d, III miejsce - Zuzanna Staręga z kl. Ve, II miejsce- Weronika Arciuch, Iga Gałachowska, Amelia Chyłek kl. VIe i Kinga Zdanowska
kl. VIc.

Konkurs plastyczny "Boże Narodzenie moich marzeń" dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi zorganizowany przez Samorządowe Centrum Doradztwa
i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach
- Ania Mazurczak- II miejsce

III Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Dla mojej Babci , dla mojego Dziadka – edycja kurpiowska”- Maja Chazan - wyróżnienie

Mistrzostwa Gier Planszowych z zakresu wiedzy
o środowisku przyrodniczym
- Maciej Woźniak -
I miejsce

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS DZIECKO – UCZESTNIK RUCHU DROGOWEGO (praca przestrzenna – makieta)
II miejsce makieta wykonana przez grupę z kl. IIId
w skład, której wchodzili: Kamil Czajkowski, Karol Czarnocki, Kornel Somla i Kornel Zieliński;

III miejsce makieta wykonana przez uczniów z kl. IIIf : Marcelinę Jastrzębską i Jakuba Wronę.

Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,NIEPODLEGŁOŚĆ W OCZACH DZIECI I MŁODZIEŻY" zorganizowany przez Muzeum Regionalne w Siedlcach w ramach XIII edycji uroczystości ,,Dni Niepodległości"- Kinga Zadnowska klasa VIc, Gabriela Łopacińska klasa Vb - wyróżnienie

III Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej i Wojskowej- Maja Chazan I MIEJSCE w kategorii klas IV-VI.

Rok Szkolny 2015/2016

XXI Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej kategoria plastyka. Tegoroczny przegląd to prace na temat ,,1050 lat chrztu Polski". W kategorii klas I - III - Nikola Czarnocka - II miejsce, w kategorii klas IV -VI - Nikola Mazurczak- III miejsce.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY NA ILUSTRACJE DO WIERSZA JANA BRZECHWY - Nikola Mazurczak - II miejsce

Miejski konkurs plastyczny pt. ,,Wojsko przyszłości" zorganizowany przez Klub Wojskowy w Siedlcach.
Laureatka- Nikola Czarnocka klasa IIId

Miejski Konkurs Plastyczny ,,Siedlce-wczoraj i dziś"
zorganizowany przez Gimnazjum nr 4 w Siedlcach.
Iga Barszczak klasa IVc- laureatka, Marii Tchórzewskiej klasa Vb,Martyny Janasz klasa IVc - wyróżnienie

Powiatowy konkurs plastyczny ,,Ptaki" zorganizowany przez Nadleśnictwo w Siedlcach- Katarzyna Walerowska klasa VD- laureatka, Anna Roguska klasa VIC- wyróżnienie

VI Festiwal Kultury w Chodowie- II miejsce

XXI Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej - III miejsce

IX Międzyszkolny Konkurs Biblijny „ Czy znasz Ewangelię św. Marka?” Adrianna Gnat kl. VI e-
I miejsce w etapie miejskim

Konkurs fotograficzny organizowany przez SCDiDN pt. "Podlasie w obiektywie ekologa"- Filip Matłacz kl. Va- wyróżnienie w kategorii "Formy ochrony przyrody", Izabela Łukasiewicz - wyróżnienie w kategorii "Nietypowe zjawiska, krajobrazy, anomalie przyrodnicze".

II miejsce dla zespołu „Tańczące Nutki” w XVII Regionalnym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Tanecznych w Borkach Wyrkach.

I miejsce dla zespołu „Tańczące Nutki” na XXI Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej
i Młodzieżowej Siedlce 2016.

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"- Zieliński Kornel, Śwideski Jacek, Łopacińska Gabriela, Golec Aleksandra, Zdanowska Kinga, Niewiadomska Zuzanna, Kępkowicz Jakub, Gałachowska Iga, Ceranka Daniel, Gnat Adrianna- wyróżnienie

XXI Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej
w kategorii piosenka-
Martyna Wójcik kl. IIID - wyróżnienie

XXI Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej
w kategorii piosenka-
Martyna Wójcik kl. IIId - wyróżnienie

Sienkiewiczjada w siedleckiej „Dziewiątce”

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr7 zdobyli w nich nagrody
i wyróżnienia.
• konkurs plastyczny „Okładka do książki W pustyni
i w puszczy”
w kategorii klas I-III - Julii Brodzik klasa II b,
• konkurs plastyczny „Okładka do książki W pustyni
i w puszczy”
w kategorii klas I-III wyróżnienie Aleksandra Chwedorczuk klasa III e,
• konkurs literacki w kategorii klas IV-VI wyróżnienie Kinga Zdanowska klasa V c,
• konkurs literacko - plastyczny „Komiks przedstawiający losy Stasia i Nel” w kategorii klas IV-VI wyróżnienie Anny Roguskiej klasa VI c,
•konkurs multimedialnym „Poprzez obraz, tekst, muzykę, dźwięk, wstawki filmowe itp. dokonaj przeglądu dzieł Henryka Sienkiewicza”- II miejsce Bartosz Pasztor klasa IV d.

Międzyszkolna Liga Przedmiotowa z przyrody- etap II - międzyszkolny - I miejsce - Zuzanna Niewiadomska klasa Ve, IV miejsce – Julian Borkowski klasa IVa

Międzyszkolna Liga Przedmiotowa z historii- etap miejski- III miejsce- Adrianna Gnat

Międzyszkolna Liga Przedmiotowa z muzyki - etap miejski- III miejsce - Błażej Michalak

Międzyszkolna Liga Przedmiotowa z języka polskiego- etap miejski - I miejsce - Adrianna Gnat

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Indywidualnych Biegach Przełajowych-
Bartosz Żuk kl. VIe- V miejsce

Liga Przedmiotowa z plastyki etap miejski- Natalia Nazarczuk - V miejsce

III Konkurs Historyczny o zasięgu ogólnopolskim ,,POLSKA...NASZA NIEPODLEGŁA" pt. ,,1050 lat Chrztu Polski- 1050 lat Dziejów Narodu i Państwa Polskiego"- Iga Gałachowska III miejsce w kategorii
praca plastyczna - rysunek, a Wiktoria Rola wyróżnienie.

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym- IV miejsce - Karolina Izdebska, Marika Janiszewska, Dominik Kułakowski, Juliusz Izdebski

XIV Festiwal Zespołów Tanecznych Cheerleaders - IV miejsce

Rejonowy Konkurs Historyczny „Powstanie styczniowe przykładem patriotycznej postawy Polaków” zorganizowany przez Gimnazjum im. Jana Dobrogosta Krasińskiego w Węgrowie- wyróżnienie- Adrianna Pieńkowska kl. VI b

Ogólnopolski Konkursi Plastyczny "Tęcza" 2016r.
Gabriela Łopacińska kl. 4b - III miejsce, Iga Gałachowska kl 5e, Iza Mościcka kl. 6c, Aleksandra Skultecka kl. 6d, Maja Chazan kl. 4b, Anna Roguska kl. 6c- wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla uczniów szkól podstawowych- Hanna Czapińska klasa 5e - II miejsce

Międzyszkolny konkurs "Moja Ulubiona Piosenka"- Gabriela Wnorowska z kl. 6d - III miejsce, Marcel Jaskólski z kl. 6d - nagroda publiczności

"KOLĘDOWE SERCE MAZOWSZA 2016"
KONKURS PLASTYCZNY
W kategorii klas I-III -Nikola Czarnocka klasa IIId -
III miejsce

W kategorii klas IV VI - Hanna Czapińska z klasy V -
I miejsce, Zuzanna Kalicka klasa IVb- wyróżnienie

IV KONKURS PLASTYCZNY "OTO ROSJA" Gabrysia Łopacińska klasa IVb- III miejsce

Finał II Międzynarodowego Konkursu Plastycznego pod tytułem „Ozdoby Świąteczne - Świąteczne ozdoby z mojego regionu”- Gabriela Wnorowska z klasy VId - wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Wybieram wodę” zorganizowany przez Instytut Promocji Zdrowia
i Dietoterapii w Warszawie -
Iga Gałachowska kl. Ve - wyróżnienie

IV SIEDLECKA MIĘDZYSZKOLNA KORNELIADA -
* w konkursie plastycznym w kategorii klas I-III - Julia Brodzik z kl. II b– I miejsce, Nikola Czarnocka
z kl. III d–
wyróżnienie, w kategorii klas IV-VI
– I miejsce -Anna Roguska z kl. VI c.
*
w konkursie literackim laureatkami zostały : Weronika Arciuch z kl. V e – I miejsce, Aleksandra Jówko z kl. V e– II miejsce, Zuzanna Staręga z kl. IV e – III miejsce.
*w drużynowym turnieju wiedzy o życiu i twórczości Kornela Makuszyńskiego- I miejsce. Weronika Arciuch, Hanna Czapińska, Iga Gałachowska z kl. V e, Adrianna Gnat z kl. VIe.
W KLASYFIKACJI GENERALNEJ IV SIEDLECKIEJ MIĘDZYSZKOLNEJ KORNELIADY SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. CZESŁAWA KAMIŃSKIEGO w SIEDLCACH OTRZYMAŁA
I MIEJSCE.

MIKOŁAJKOWE MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY SPORTOWE- IV miejsce

I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS
"MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA"-
I miejsce - Aleksandra Golec kl. Vc

II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS
PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ I WOJSKOWEJ-
II miejsce
w kategorii klas I-III - Martyna Wójcik

II miejsce- Maia Layer- III Międzyszkolne Dyktando
z Języka Angielskiego

Powiatowy konkurs plastyczny "Moje ulubione miejsce
w Ojczyźnie" -
Nikola Mazurczak kl. Vc- nagroda, wyróżnienie- Katarzyna Walerowska z klasy Vd, Izabela Mościcka z klasy VId

Wyróżnienia za udział w XVIII MIĘDZYNARODOWY KONKURS TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI
I MŁODZIEŻY- TORUŃ, POLSKA 2015

II miejsce w kategorii klas I-III w II Międzyszkolnym Konkursie Pieśni Patriotycznej i Wojskowej.

II miejsce i 4 wyróżnienia w konkursie zorganizowanym przez Archiwum Państwowe w Siedlcach "Drzewo genealogiczne mojej rodziny"

II miejsce i wyróżnienie w konkursie plastycznym
pt. "INTEGRACJA ZACZYNA SIĘ W SERCU CZŁOWIEKA" zorganizowanym z okazji XX-lecia nauczania integracyjnego w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach

I miejsce w Grze miejskiej "Siedleckimi śladami Jana Pawła II" organizowanej przez Szkołę Podstawową
nr 11 im Jana Pawła II w Siedlcach

IV miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół podstawowych Miasta Siedlce w roku szkolnym 2014/2015

I miejsce w zawodach "Rowerowy Tor Przeszkód" zorganizowanych w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu- uczniowie klasy Vd: Karolina Izdebska, Marika Janiszewska, Jakub Kępkowicz, Dominik Kułakowski oraz uczeń V e – Miłosz Osik

 

Rok Szkolny 2014/2015

III Siedlecka Międzyszkolna Korneliada, 
Konkurs plastyczny dla kl. I-III 
pt. „Podróże Koziołka Matołka farbą malowane”

I miejsce w III Siedleckiej Międzyszkolnej Korneliadzie Konkurs plastyczny dla kl. I-III pt. „Podróże Koziołka Matołka farbą malowane” organizowanej przez Szkołę Podstawową nr 12 w Siedlcach zdobyła Maja Chazan kl. III b. 
Opiekunką laureatki była Hanna Michalik.

Gratulujemy!
Opracowała: Hanna Michalik

Konkurs Plastyczny z Wielkimi POLAKAMI W BIOGRAFII – PORTRET ŻYCIEM PISANY

Plastyczny z Wielkimi POLAKAMI W BIOGRAFII – PORTRET ŻYCIEM PISANY zorganizowany przez Stowarzyszenie Nowe Ognisko działające przy Zespole Szkół nr 1 w Siedlcach. 

I miejsce otrzymała uczennica Julia Wasilewska z kl. VI d w konkursie plastycznym pt. „Gdyby Nasz Patron żył w XXI wieku … - wizja plastyczna postaci”

Wyróżnienie otrzymali:

Milena Mościcka

Alicja Austyniak

Patrycja Przesmycka

Paulina Krasuska

Maciej Belowski

Gratulujemy!
Opracowała: Hanna Michalik

IX Ogólnopolska Olimpiada Franciszkańska Wiedzy 
o św. Maksymilianie

Kategoria pastele  
III Miejsce

Adrianna Pieńkowska 
Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach

Gratulujemy!
Opracowała: Małgorzata Serzycka

 I miejsce drużynowo i indywidualnie w konkursie rowerowym 

  http://www.sp10siedlce.edu.pl/rys13_14/tzr.jpeg

       18 września  2014 roku w Siedlcach odbył się konkurs rowerowy dla szkół podstawowych. „Tor Przeszkód” został zorganizowany w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, obchodzonego w tym roku pod hasłem „Podziel się drogą”.
Na parkingu przy kościele p.w. Św. Józefa w Siedlcach rywalizowali uczniowie siedmiu siedleckich szkół. Konkurs polegał na pokonaniu rowerem toru przeszkód w jak najkrótszym czasie i bez punktów karnych za potrącenie przeszkód.
I miejsce w konkursie drużynowym zajęła Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach, którą reprezentowali: Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu

  •           Natalia Nazarczuk, kl. V a

  •    Magdalena Wiechetek, kl. V d

  •    Dawid Nazarczuk, kl. V d

  •    Daniel Podlipniak, kl. VI c

  •    Igor Wodzyński, kl. VI c.

I miejsce w konkursie indywidualnym zdobył Daniel Podlipniak z klasy VI c. 

Gratulujemy!

Opracowała: Małgorzata Kłosińska

Rok Szkolny 2013/2014

KONKURSU RECYTACJI POEZJI I CZYTANIA PROZY NIEMIECKOJĘZYCZNEJ "LORELEY" - Julia Szot - wyróżnienie

W bieżącym roku szkolnym 2013/2014 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Czesława Kamińskiego
w Siedlcach dołączyła do Ogólnopolskiej Sieci Szkół Odkrywców Talentów.

II Siedlecka Międzyszkolna "Korneliada" - III miejsce.

XVII MIĘDZYNARODOWY KONKURS TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY "ZAWSZE ZIELONO, ZAWSZE NIEBIESKO" - TORUŃ 2013 - wyróżnienie

Aleksandra Szewczak kl. VIc

Milena Mieścicka kl. Vd

Paulina Krasuska kl. Vd

VIII Ogólnopolska Olimpiada Franciszkańska , część plastyczna : "Św. Maksymilian w Grodnie"
KATEGORIA: MALOWANIE NA SZKLE

I Miejsce
Blanka Frąckowiak
Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach

Konkurs plastyczny "Niepodległość"
zorganizowany przez Muzeum Regionalne w Siedlcach

Nagrody otrzymały: Julia Sosnowska, Julia Maria Wasilewska.
Wyróżnienie otrzymały: Marta Cichy, Julia Chibowska, Anna Roguska.
Dyplomy uczestnictw otrzymały: Kamila Pastor, Aleksandra Szewczyk, Wiktoria Pogonowska, Monika Mirosław.

Julia Sosnowska klasa VIb - nagroda

Julia Chibowska klasa VIb - wyróżnienie

"Siedlecki Test Historyczny"?, którego organizatorem było IV Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego oraz Stowarzyszenie "Żółkiewszczacy "? - Julia Szot z kl. VIe, Sadowski Gracjan i Pilich Mateusz z kl. VId- III miejsce


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych na dystansie 10x 800 m dziewcząt - I miejsce

Konkurs Piosenki "DEBIUT 2013" zorganizowany przez MOK w Siedlcach- Amelia Kosowska z klasy Ia zajęła
III miejsce

Rok Szkolny 2012/2013

OTWARTE MISTRZOSTWA POWIATU SIEDLECKIEGO W ZAPASACH DZIEWCZĄT
I CHŁOPCÓW

I miejsca w swoich kategoriach wagowych wywalczyli:

  • Jędral Paulina - kl.II
  • Bajena Patrycja - kl.VI
  • Grzesiuk Ola - kl. VI
  • Kowalczyk Jakub - kl.II
  • Łuka Mikołaj- kl. VI

II miejsca w swoich kategoriach wagowych wywalczyli:

  • Gałachowska Iga - kl.II
  • Soczewka Zosia - kl.II
  • Łuka Gabriela - kl. I
  • Lange Ola - kl. II
  • Łuka Wiktoria - kl.IV
  • Marczuk Barte - kl. II
  • Sidoruk Michał - kl. I
  • Skwierczyński Jan - kl. II
  • Cydejko Filip - kl. VI

III miejsca w swoich kategoriach wagowych wywalczyli:

  • Kruk Magda - kl. I
  • Zemła Maja -kl.II
  • Januszewicz Julia- kl. II
  • Łuka Nikola - kl. 0
  • Wakuła Nikola - kl. I
  • Maciejuk Karolina - kl. II
  • Wójciuk Ola - kl.II
  • Chazan Katarzyna- kl.III
  • Facon-Suliński Paweł - kl. II
  • Sienkiewicz Szymon - kl. III
  • Żur Jakub - kl. II
  • Brejer Maks - kl. II

W klasyfikacji klubowej Szkoła Podstawowa nr 7 wywalczyła
I miejsce

1. Szkoła Podstawowa nr 7 -50 pkt.
2. Zespół Oświatowy Nowe Iganie - 49 pkt.
3. Szkoła Katolicka w Siedlcach - 32 pkt.

Opiekunami reprezentacji naszej szkoły byli: pani Krystyna Rędzia i pan Grzegorz Chazan

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny":
Julia Salamon - wyróżnienie

Krzysztof Mitrzak- wyróżnienie

Bartosz Chazan- wyróżnienie

Piotr Mitelski- wyróżnienie

Natalia Kobylińska- wyróżnienie

Gabriela Sowa- wyróżnienie

XXIII Siedleckim Festiwalu Piosenki o Zdrowiu Katarzyna Chazan i Maciej Skup z klasy III a- wyróżnienie

XXIX Przeglądu Zespołów Kolędniczych i widowisk bożonarodzeniowych zorganizowanego przez CKiS - koło teatralne "Nasz teatr" - laureaci

II EDYCJA KONKURSU MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ "MAM 6 LAT".
wyróżnienia:
Patrycja Jastrzębska- uczennica klasy IIe za pracę plastyczną pt. Moje cztery pory roku w szkole.
Iga Gałachowska- uczennica kl. IIe za pracę plastyczną
pt. Chcę poznawać mikroświat.

Konkurs Recytacji Poezji i Czytania Prozy Niemieckojęzycznej "Loreley" zorganizowy przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego w Siedlcach

Marysia Tchórzewska- I miejsce

Konkurs Kolęd i Poezji o Bożym Narodzeniu w języku niemieckim, zorganizowany przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli
w Siedlcach

Maria Tchórzewska (kl. 2c) i Piotr Mitelski (kl. 6e)-
II miejsce
*Blanka Frąckowiak, Aleksandra Hajduk, Wiktoria Kopańska, Izabela Mierzejewska, Natalia Sawicka i Julia Szot (kl. 5e) - III miejsce

miejskie zawody tenisa stołowego w ramach rywalizacji szkół PSZS Siedlce
Drużyna dziewcząt w składzie Anna Pastor i Natalia Kobylińska zajęła I miejsce awansując do etapu rejonowego. Drużyna chłopców
w składzie Jakub Hryciuk i Leszek Krasuski zajęła miejsce VII.

konkurs"Bitwa pod Węgrowem przykładem patriotycznej postawy Polaków w powstaniu styczniowym" zorganizowany przez nauczycieli historii Gimnazjum w Węgrowie - Mateusz Pastor z klasy VId-
I miejsce

Konkurs plastyczny "Rośliny lasu" w kategorii
klas III - IV:

III miejsce - Joanna Ługowska (linoryt) - opiekun Hanna Michalik

III miejsce - Natalia Kobylińska ( linoryt) opiekun Hanna Michalik

II miejsce - Adrianna Gnat opiekun Agnieszka Mościcka

Olimpiada Franciszkańska wiedzy o św. Maksymilianie Marii Kolbe- część plastyczna "Św. Maksymilian
w Rzymie"

PASTELE OLEJNE

III miejsce
Adrianna Pieńkowska kl. III b
Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach

WITRAŻ

I miejsce
Blanka Frąckowiak kl. V e
Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach

COLLAGE

I miejsce
Mateusz Pastor kl. VI d
Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach

Konkurs historyczny "Miejsca Pamięci Narodowej
w Siedlcach / Dawniej i Dziś/
organizowany przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach - Piotr Mitelski kl. VIe - III miejsce

Rok Szkolny 2011/2012

XII Regionalny Przegląd Amatorskich Zespołów Tanecznych w Borkach Wyrkach - II miejsce

XVII MIEJSKI FESTIWAL TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ- II miejsce
w kategorii taniec ludowy - zespół "Tańczące nutki"

Międzyszkolna Liga Przedmiotowa z religii- etap miejski:
II miejsce - Piotr Mitelski kl. V e

V Konkurs Biblijny "Czy znasz Ewangelię św. Mateusza?"- etap miejski: II miejsce - Piotr Mitelski
kl. V e

Franciszkańska Olimpiada wiedzy o św. Maksymilianie Marii Kolbe- część plastyczna- "Św. Maksymilian - męczennik z Auschwitz":
I miejsce
- Kamila Zboina kl. V b

Ogólnopolski konkurs Biblia i Przypowieści biblijne:
Wyróżnienie- Dominika Arciuch kl. VI d

II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTACJI POEZJI I CZYTANIA PROZY ANGLOJĘZYCZNEJ
KLASY I-III - 2 miejsce- Karolina Soćko

21 marca odbył się WIOSENNY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ " Moja ulubiona piosenka". Agnieszka Skup uczennica kl. VIb wyśpiewała piosenką "Moonlight shadow" I miejsce oraz otrzymała NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI.

20 kwietnia odbył się XXII SIEDLCECKI FESTIWAL PIOSENKI O ZDROWIU. Grupa uczniów z klas szóstych wyśpiewała piosenką "Żyj zdrowo" do muzyki zespołu Eney III miejsce. Naszą szkołe reprezentowała Agnieszka Skup i Patrycja Łukaszuk - śpiew oraz Agnieszka Bajdecka, Adrianna Rosa, Jan Bulik, Albert Kazimierczak, Dawid Szmit - zespół towarzyszący.

27 kwietnia Agnieszka Skup została LAUREATKĄ "PIOSENKI MOICH RODZICÓW" z piosenką "Grande Valce Brillante". Uroczysty koncert laureatów odbędzie się 20 maja na siedleckim amfiteatrze.

14 maja odbyły się przesłuchania XVII MIEJSKIEGO FESTIWALU TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ
I MŁODZIEŻOWEJ.
Szkołę reprezentowała Agnieszka Skup, która za piosenkę zespołu Metallica "Nothing else matters" z własnym akompaniamentem gitarowym otrzymała II MIEJSCE. Koncert nagrodzonych piosenek oraz wręczenie statuetek i dyplomów odbędzie się
3 czerwca na amfiteatrze.

Ogólnopolski Konkursu Matematyczny Kangur 2012:
wynik bardzo dobry: Gnat Adrianna kl. II e
wyróżnienia: Siekierka Maja kl. IIa, Sowa Dominika kl. IIb, Skup Bartek kl. IIe, Nazarczuk Natalia kl. IIa, Mitelski Piotr kl. Ve, Mitrzak Krzysztof kl. Ve, Piwowarczyk Anna kl. Vd, Chazan Bartosz kl. Va, Prokop Zuzanna kl. Vd, Salamon Julia kl. IVa, Lipiński Marcin kl. IVd, Łukomski Grzegorz IIe.

Międzyszkolna Liga Przedmiotowa z języka angielskiego - etap miejski:
I miejsce - Julian Maciejewski kl. VIc

Konkurs plastyczny "Sceny z życia zwierząt"
I miejsce w kategorii uczniów klas III- IV - Kamila Zboina

XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego 2010/2011 dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Powódź, pożar, dniem czy nocą - straż przychodzi ci z pomocą"

I miejsce w etapie powiatowym i I miejsce w etapie wojewódzkim - Martyna Skultecka

XIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego 2011/2012 dla dzieci i młodzieży pt.- "20 lat Pańswowej Straży Pożarnej - jak nas widzą tak nas malują"
II miejsce - Dominika Pióro

XIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego 2011/2012 dla dzieci i młodzieży pt.- "20 lat Pańswowej Straży Pożarnej - jak nas widzą tak nas malują"

I miejsce - Karolina Kościuszko

Konkurs Plastyczny dla Szkół Podstawowych
i Gimnazjów p.n. " Uczeń na drodze"

I miejsce - Piotr Mitelski kl. Ve

Międzyszkolna Liga Przedmiotowa z przyrody - etap miejski
I miejsce - Grzegorz Szcześniak

Regionalny Przegląd Amatorskich Zespołów Tanecznych w Borkach Wyrkach - II miejsce - Zespół "Tańczące nutki".

Rok Szkolny 2010/2011

Dnia 11 maja 2010 r. odbył się przegląd zespołów tanecznych w ramach XV Miejskiego Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej organizowanego corocznie przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach.
Naszą szkołę reprezentowało koło taneczne "Tańczące Nutki" prowadzne przez p. Hannę Pieńkowską i p. Hannę Sobieszuk.
Zespoł zaprezentował taniec ludowy pt. "Polka lubelska", którym wywalczył I miejsce.

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny:

wyróżnienia:
Skolimowska Jagoda kl. Vb - opiekun p. Beata Wrzosek

Arciuch Dominika kl. Vd- opiekun p. Beata Wrzosek

Mitrzak Krzysztof kl. IVe- opiekun p. Beata Wrzosek

Mitelski Piotr kl. IVe - opiekun p. Beata Wrzosek

Kowieski Michał kl. VIb - opiekun p. B. Piasecka

Niedziółka Damian kl. VIa- opikeun p. E. Konarzewska

Kaliszuk Karolina kl. VIe- opikeun p. E. Konarzewska

Wasiak Paweł kl. IVd - opiekun p. E. Piskorska

Chazan Bartosz kl. IVa - opiekun p. E. Piskorska

Konkurs plastyczny "Zwierzęta naszych lasów" organizowany przez Nadleśnictwo Siedlce: Julia Czarkowska III miejsce, Filip Skrobecki- wyróżnienie - opiekun A. Mościcka

XVI Miejski Festiwal Twórczości Dziecięcej
i Młodzieżowej

w kategorii piosenka: III miejsce - Martyna Szostek
kl. VIb

XXI Siedlecki Festiwal Piosenki o Zdrowiu - III miejsce
Katarzyna Chazan kl. Ia i Maciej Skup kl. Ia wykonali piosenkę pt.:"Dobre rady". Do piosenki zatańczył zespół taneczny "Tańczące Nutki". Występ został przygotowany przez p. Hannę Pieńkowską i Hannę Sobieszuk.

IX MIĘDZYSZKOLNA LIGA PRZEDMIOTOWA

I miejsce- Michał Podgórzak kl.VIa- wychowanie fizyczne
opiekun: p. Krzysztof Jakubik
I miejsce- Adrianna Szymaniuk kl.VI c - język niemiecki
opiekun: p. Izabela Woźniak
III miejsce- Mateusz Tchórzewski kl.VId- język niemiecki, opiekun: p. Joanna Romaniuk
III miejsce - Damian Niedziółka kl. VIa- matematyka
opiekun: p. Ewa Konarzewska
laureat w zakresie edukacj wczesnoszkolnej - opiekun p. A. Mieścicka

Koło teatralne

Koło teatralne dzieci z kształcenia zintegrowanego działa w naszej szkole od 12 lat pod nazwą "Nasz teatr". Opiekunkami grupy są Edyta Kadej i Katarzyna Wąsowska. Każdego roku dzieci przygotowują dwa spektakle. Pierwszy zawsze nawiązuje do starych, polskich tradycji - kolędowania w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Przygotowany spektakl prezentują od początku działalności w Przeglądach Zespołów Kolędniczych - prezentacjach kolędowania i widowisk obrzędowych południowego Podlasia i wschodniego Mazowsza organizowanych przez Centrum Kultury i Sztuki, gdzie po raz kolejny zajęli II miejsce. Występowali również podczas Wigilii dla pracowników szkoły, wzbudzając uśmiech na twarzach przybyłych gości. Najwięcej emocji budziły występy przed koleżankami i kolegami.

Scenariusz drugiego spektaklu był wybierany wspólnie z dziećmi. Ogromne zaangażowanie i systematyczna praca wszystkich małych aktorów spowodowały, że drugi raz
z kolei otrzymaliśmy II miejsce na XVI Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej Młodzieżowej
w Siedlcach
zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach. W roku szkolnym 2010/2011 dzieci przygotowały spektakl pt. "Czerwony Kapturek".

W tym roku szkolnym "Nasz teatr" po raz pierwszy wystąpił na I Festiwalu Kultury w Chodowie, gdzie zajął
I miejsce prezentując przedstawienie pt, "Czerwony Kapturek". Komisja oceniająca występy dzieci dostrzegła ich zaangażowanie w odgrywaniu wszystkich postaci,
a przede wszystkim dobrą zabawę na scenie.


III C

W roku szkolnym 2010/2011 uczniowie klasy III pod kierunkiem wychowawczyni Katarzyny Wąsowskiej już po raz drugi uczestniczyli w konkursie "Wydajemy własną książkę" zorganizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Siedlcach.
W roku szkolnym 2009/2010 II miejsce zajęła Olga Knap, a III miejsce Adrianna Nowak.
W roku szkolnym 2010/2011 miejsce III zajęła Aleksandra Szewczyk za ilustracje wykonane do książki swojego brata, natomiast Aleksander Szewczyk zajął III miejsce za napisanie książki pt. "Przygody doktora Głodka". Miejsce I zdobyła Monika Paskudzka za napisanie i zilustrowanie książki pt. "Bezludna wyspa". Ogromnym sukcesem było przygotowanie zbioru opowiadań napisanych przez wszystkich uczniów klasy IIIc
pt. "Podróże wehikułem czasu" oraz przygotowanie ilustracji do swoich opowiadań. Praca została wyróżniona. Wszyscy otrzymali nagrody książkowe.

Rok Szkolny 2009/2010

* III miejsce w regionalnym konkursie Mistrz Ortografii Niemieckiej
* II miejsce w Konkursie Recytacji Poezji i Czytania Prozy Niemieckojęzycznej
* Wyróżnienia w Regionalnym Konkursie Języka Niemieckiego
* I, II, III miejsce z religii, I miejsce z techniki, I, II miejsce
z j. niemieckiego, I miejsce z kształcenia zintegrowanego
w II etapie Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej
* II miejsce i wyróżnienia we Franciszkańskiej Olimpiadzie Wiedzy o św. Maksymilianie Maria Kolbe - część plastyczna organizowanym przez Duszpasterstwo
w Siedlcach

II miejsce Patryk Chojecki
kl. VI d
Wyróżnienie Milena Kopeć kl. VI a
Wyróżnienie Paulina Hermanowicz kl. VI b

* II miejsce i wyróżnienia w Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Siedlce 2010
pt. "Chopin - inspirator wyobraźni"
w kat. plastyka
? III miejsce w Festiwalu Twórczości Dziecięcej
i Młodzieżowej w kat. piosenka

* II miejsce w Festiwalu Twórczości Dziecięcej
i Młodzieżowej w kat. teatr

* Wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie "Zamki, pałace, dwory, dworki w otoczeniu parków"
* Wynik bardzo dobry i wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym "Kangur"
* IV miejsce w turnieju "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" w etapie powiatowym
* III miejsce w XX Festiwalu Piosenki o Zdrowiu (etap powiatowy)
* II miejsce w Festiwalu Piosenki Harcerskiej

III Konkurs Biblijny: Czy znasz Ewangelię wg św. Marka?
Etap szkolny:
I miejsce Robert Lipiński kl. VI d
II miejsce Adrianna Szymaniuk kl. V c
III miejsce Aneta Litwińska kl. VI a

Etap miejski:
I miejsce Robert Lipiński kl. VI d
III miejsce Adrianna Szymaniuk kl. V c


* II miejsce w turnieju TYMBARK CUP
* II miejsce w rzucie piłeczką palantową, I miejsce
w biegu na 60m.w zawodach "Czwartki lekkoatletyczne"
* w zawodach organizowanych przez TKKF:
- II miejsce w Szkolnej Lidze piłki nożnej chłopców klas V - VI a III miejsce klas IV i młodszych
- I miejsce w Siedleckiej Lidze Szkół Podstawowych klas IV w dwa ognie
- III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej "Sokolik 2010" klas IV i młodsze
- II miejsce w Festiwalu Sportowo - Rekreacyjnym Szkół Podstawowych z okazji Dni Siedlec w piłce koszykowej chłopców i w dwa ognie klas IV i młodsze
* II i III miejsca w Pływackim Memoriale Oli Wojciechowskiej
* III miejsca dla dwóch uczniów w Pływackim Memoriale im. Marii Żyburowej
* w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
w pływaniu
indywidualnym - III miejsca dla trzech uczniów
* III miejsce w Międzyszkolnym Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej chłopców klas IV i młodszych
* III miejsce w Siedleckiej Lidze Piłki Nożnej Szkół podstawowych "Orlik 2010"
* I miejsce drużyna chłopców w IV Otwartych Mistrzostwach Mazowsza w gimnastyce sportowej
w Garwolinie

* III miejsce w klasyfikacji drużynowej w biegach ulicznych z okazji 3 Maja.
* w zawodach sportowych organizowanych przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy:
- I miejsce w mieście, III miejsce w powiecie, IV miejsce w regionie w minipiłce siatkowej chłopców;
- II miejsce w powiecie, III miejsce w regionie w pływaniu sztafetowym chłopców;
- II miejsce w regionie, IV na Mazowszu w gimnastyce sportowej chłopców
* I miejsce w klasyfikacji ogólnej w Międzynarodowych Zawodach Lekkoatletycznych Szkół Podstawowych
- I, II, III miejsca- rzut piłeczką palantową, I, II, III miejsca-skok wzwyż.

Rok Szkolny 2008/2009
  • I i III miejsce w regionalnym konkursie Mistrz Ortografii Niemieckiej

  • I i II miejsce w Konkursie kolęd i poezji o Bożym Narodzeniu w j. niemieckim organizowanym przez SCDiDN

  • I miejsce z j. polskiego, I miejsce z j. niemieckiego
    w II etapie Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej

  • III miejsce w Regionalnym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Tanecznych

  • I,II,III miejsce i dwa wyróżnienia w plastyce, III miejsce w piosence, III miejsce w kat. taniec
    I miejsce w kat. taniec ludowy w Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej

  • I miejsce w konkursie na animowaną kartę wielkanocną organizowanym przez SCDiDN

  • wyróżnienia w międzynarodowym konkursie matematycznym "Kangur"

  • Laureatki konkursu "Kolędować małemu"

  • Laureaci konkursu "Piosenka moich rodziców"

  • II miejsce i dwa wyróżnienia w V edycji konkursu graficznego "Ratusz - Jackiem zwany"

  • I miejsce w międzyszkolnym konkursie ekologicznym "Pejzaż siedlecki - EKO 2008"

  • wyróżnienie z udziałem w wystawie w XVI Międzynarodowym Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży w Toruniu - 2008

  • II i III miejsce w konkursie religijnym organizowanym przez SCDiDN - "Czy znasz Ewangelię Św. Mateusza"

  • III miejsce i wyróżnienia w województwie
    w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Krąg"

  • II miejsce w ulicznym biegu z okazji uchwalenia Konstytucji
    3- go Maja

  • II miejsce w międzypowiatowym turnieju piłki nożnej ORANGE CUP i III miejsce w turnieju TYMBARK CUP

  • I i II miejsce w rzucie piłeczką palantową, II miejsce w biegu na 300m.w zawodach "Czwartki lekkoatletyczne"

  • IV miejsce w XI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Gimnastyce Sportowej

  • II i III miejsce drużynowo oraz I i III indywidualnie w gimnastyce sportowej, IV miejsce w sztafetach pływackich, V miejsce w narciarstwie klasycznym w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych

  • I i III miejsce w Otwartych Zawodach Regionu Mazowsze Uczniowskich Klubów Sportowych
    w gimnastyce sportowej,
    V miejsce w narciarstwie klasycznym w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - etap powiatowy -
    w pływaniu indywidualnym - I, II, III miejsca,
    w pływaniu sztafetowym - II miejsce dziewcząt
    i chłopców,
    w minipiłce siatkowej chłopców - II miejsce, w minipiłce siatkowej dziewcząt - I miejsce, w unihocku - IV miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - etap międzypowiatowy - II i III miejsce
    w gimnastyce sportowej, V i VII miejsce
    w narciarstwie biegowym, IV miejsce w minipiłce siatkowej chłopców, IV i V miejsce w sztafetach pływackich, IV i VI miejsca w pływaniu indywidualnym.

  • Międzynarodowych Zawodach Lekkoatletycznych szkół podstawowych - I miejsce - skok w dal, I, II, III miejsca - rzut piłeczką palantową

Rok Szkolny 2007/2008
  • II miejsce w regionalnym konkursie Mistrz Ortografii Niemieckiej
  • I miejscew etapie finałowym V Regionalnego Konkursu Języka Niemieckiego
  • I miejsce i wyróżnienie w konkursie plastycznym "Moja ulica"
  • Finalista Konkursu Polonistycznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty
  • I i II miejsce w Konkursie kolęd i poezji o Bożym Narodzeniu w j. niemieckim organizowanym przez SCDiDN
  • VI miejsce w rejonie w konkursie "Przyroda wokół nas"
  • I miejsce z informatyki, I miejsce z j. niemieckiego,
    II miejsce z matematyki,
  • III miejsce z j. polskiego w II etapie Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej
  • II miejsce w Przeglądzie Zespołów Tanecznych
    w Borkach - Wyrkach
  • I,II,III miejsce w plastyce, II miejsce w kat. teatr, III miejsce w piosence, wyróżnienie w tańcu ludowym w Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej
  • VII miejsce w Regionalnym Konkursie Języka Angielskiego
  • siedem osób wyróżnionych w międzyszkolnym etapie konkursu "Z poprawną polszczyzną na co dzień"
  • wyróżnienia w międzynarodowym konkursie matematycznym "Kangur"
  • XXX miejsce w konkursie "Młody Europejczyk"
  • II i III miejsce w konkursie religijnym organizowanym przez SCDiDN - "Czy znasz Ewangelię Św. Łukasza"
  • I miejsce w powiecie w Szkolnej Lidze Szkół Podstawowych w piłce nożnej - "Piłkarskie piątki"
  • Złoty medal w zapasach - turniej WLKS
  • II miejsce w powiecie w czwórboju lekkoatletycznym chłopców
  • II miejsce chłopców w Sztafetowych Powiatowych Biegach Przełajowych
  • trzy osoby zakwalifikowały się do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych
  • II miejsce w wieloboju drużynowym
    w międzypowiatowych zawodach w gimnastyce sportowej dziewcząt
  • III miejsce w wieloboju drużynowym w międzypowiatowych zawodach
    w gimnastyce sportowej chłopców
  • IV m w powiecie - minipiłka ręczna chłopców
  • II m w powiecie - minipiłka siatkowa dziewcząt
  • I i II miejsce w powiecie - minipiłka siatkowa chłopców
  • III m w powiecie - unihock dziewcząt
  • II m w powiecie - unihock chłopców
  • II miejsce w powiecie w pływaniu - sztafeta

    W ogólnej punktacji współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych w mieście Siedlce i powiecie siedleckim szkoła zajęła I miejsce.
    Wśród szkół z regionu szkoła zajęła IV miejsce.
Rok Szkolny 2006/ 2007

Uczennice wyróżnione w XV edycji Ogólnopolskiego Europejskiego Konkursu Szkolnego "Europa w Szkole"
w kategorii prace pisemne:

  • Natalia Niedziółka kl. IIc - "Marzenia Krzaczka"

  • Adrianna Szymaniuk "Razem weselej"

opiekun : K. Wąsowska

"Marzenia Krzaczka"( wersja w Word)

"Razem weselej"( wersja w Word)

- I i II miejsce -j.niemiecki
- I miejsce - przyroda
- I i III miejsce - technika
- II miejsce - j.polski
- III miejsce - kształcenie zintegrowane
- III miejsce - plastyka

Miejski Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowe

- I miejsce - piosenka
- I,II,III miejsce - plastyka
- II miejsce - teatr IV - VI
- wyróżnienie - taniec ludowy
- wyróżnienie teatr I-II

XVIII i XIX Przegląd Zespołów Kolędniczych organizowanych przez CKiS - wyróżnienie 2005/06
i 2006/07.

Wyróżnienie w latach 2005/06 i 2006/07 w konkursach pod patronatem Prezydenta Miasta Siedlce:
a) "Wakacyjna przygoda"
b) "Bezpieczne wakacje"

II Edycja Konkursu Ekologicznego pod patronatem Wojewody Mazowieckiego - 3 nagrody książkowe
i dyplomy.

I,II,III miejsce - konkurs plastyczny "Jak widzę Urząd Skarbowy" org. przez Urząd Skarbowy Siedlce.

Wyróżnienie w Konkursie plastycznym Nadleśnictwa Siedlce "Co słychać w lesie" (kat. I - III),
11. III miejsce w Regionalnym Przeglądzie Zespołów Amatorskich - Borki Wyrki (kat. taniec ludowy)

Wyróżnienie w X Edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Polskie pałace, dworki w otoczeniu zieleni"
w Szczecinie.

I miejsce w Konkursie plastycznym "Łączy nas historia" organizowanym przez Muzeum regionalne w Siedlcach -
kl. IV- VI,

wyróżnienie kl. I - III.

IV miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie
"Z poprawną polszczyzną, na co dzień"

Konkurs Recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego
Nagroda + wyróżnienie kl. IV - VI (etap miejski)
Wyróżnienie kl. I - III (etap miejski)

Konkurs plastyczno - literacki organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Siedlcach:
" Wydajemy własną książkę" , III miejsce i wyróżnienie r.szk. 2005/06
" Listy z podróży" - wyróżnienie r.szk. 2006/07

Konkurs plastyczny organizowany przez Colgate i Sanepid "Zęby myj, radośnie żyj" - I i III miejsce (kat. I - III).

Finalistka Konkursu Matematycznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty 2006/07.

Wyróżnienie w konkursie ekologicznym (Ekoland) "Segregując odpady, chronię środowisko" 2006/07

Wyróżnienia w konkursie wiedzy "Bezpieczna droga do szkoły" ? Tygodnik Siedlecki.

2 wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Eko planeta" 2006/07

Laureatki w kat. piosenka w Miejskim Przeglądzie Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej oraz w konkursie "Piosenka moich rodziców"

Laureatki w kat. plastyka w Miejskim Przeglądzie Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej

2 wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "KRĄG"

Regionalny Konkurs Języka Niemieckiego
III miejsce rok szkolny 2005/06
II i III miejsce rok szkolny 2006/07


III miejsce w etapie wojewódzkim konkursu "Der, die, das - Kenner".

IV miejsce zespołowo w Mistrzostwach Polski Młodzieży Szkolnej
w Informatyce

Wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Akademię Podlaską "Piękno leśnych kapeluszy" konkurs literacki, fotograficzny

Uczniowie biorą udział w międzynarodowym konkursie matematycznym "Kangur" osiągając sukcesy 2006/07
wynik bardzo dobry - 1 uczeń
wyróżnienia - 12 uczniów

2005/06
bardzo dobry - 2 uczniów
wyróżnienia - 6 uczniów

Osiągnięcia sportowe

  • I i II miejsce w powiecie w indywidualnych biegach przełajowych
  • III miejsce w mieście w sztafetowych biegach przełajowych
  • II miejsce w mieście w Piłkarskich Piątkach dziewcząt
  • III miejsce w mieście w piłce koszykowej
  • III miejsce w miejskiej lidze szkół podstawowych w dwa ognie
  • I,II,III miejsce w etapie powiatowym w pływaniu
  • II miejsce e etapie powiatowym w pływaniu sztafet
  • II miejsce w mieście w czwórboju LA
  • II miejsce w punktacji ogólnej w Festiwalu Sportowo -Rekreacyjnym Szkół
    W klasyfikacji końcowej SZS w Siedlcach szkoła zajęła I miejsce
    w mieście, II miejsce w powiecie, V miejsce w regionie.
Rok Szkolny 2005/ 2006

W roku szkolnym 2005/06 - I miejsce w sprawdzianach klas VI wśród publicznych szkół miejskich.

W międzyszkolnej lidze przedmiotowej organizowanej przez SCDiDN
w roku szkolnym 2005/06:
  • III miejsce - kształcenie zintegrowane
  • I i III miejsce - j. niemiecki
  • II i III miejsce - technika

Miejski Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej
w roku szkolnym 2005/06:

  • wyróżnienia w kategoriach: teatr kl. I - III, plastyka, taniec ludowy
  • II miejsce - taniec współczesny
  • II miejsce - teatr IV-VI

W roku szkolnym 2005/06 szkoła została laureatem nagrody zbiorowej w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Z Astrolami w krainę koloru"

W roku szkolnym 2005/06 2 uczennice kl. Ic zostały laureatkami etapu wojewódzkiego konkursu "Europa
w szkole" i otrzymały też wyróżnienie w etapie ogólnopolskim.

kuratoryjny konkurs języka polskiego

Laureaci etapu szkolnego-
Magdalena Soczewka
Katarzyna Borkowska
Karolina Zalewska
Opiekunowie: Maria Kąkol, Grażyna Wołkowicz- Nowak

Międzyszkolna Liga Przedmiotowa- j. polski

Katarzyna Borkowska
Natalia Grzebisz
Opiekunowie: Joanna Zając, Grażyna Wołkowicz- Nowak

Ogólnopolski Konkurs "Z poprawną polszczyzną na co dzień"

Aneta Kaliszuk- IX miejsce w Polsce
Katarzyna Borkowska- XIII miejsce w Polsce
Bartłomiej Kowalski- XV miejsce w Polsce
Opiekunowie: Grażyna Wołkowicz- Nowak, Joanna Zając


Konkurs poetycki Akademii Podlaskiej "Przyrodnicze inspiracje"

Wyróżnienia:
Małgorzata Tchórzewska
Daria Świderska
Katarzyna Borkowska

Konkurs Biblioteki Pedagogicznej w Siedlcach dotyczący wydania własnej książki

Małgorzata Tchórzewska- III miejsce


TOMIK POETYCKI "W ogrodzie poezji"

Wydanie zawiera teksty literackie
uczniów kl. IV- VI oraz prace plastyczne dzieci kl. III- VI
Opracowanie tomiku- Grażyna Wołkowicz- Nowak

Konkurs Recytatorski im. K. Makuszyńskiego

Marlena Bajdecka -III miejsce na etapie miejskim opiekun
p. Justyna Kondraciuk

laureat etapu szkolnego- Krystian Krasiński- opiekun
p. Marzenna Koncerewicz- Posiadała
wyróżnienie- Karol Chibowski- op. P. Justyna Kondraciuk

Osiągnięcia sportowe

  • III miejsce w regionie w mini piłce nożnej
  • III miejsce w mieście w piłkarskich piątkach dziewcząt
  • II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych powiatu
  • III miejsce w mini piłce ręcznej dziewcząt (w mieście)
  • III miejsce w turnieju dzikich drużyn
  • II miejsce w powiecie w unihocku
  • Wyróżnienie w Regionalnych Zawodach Chearleaders
  • I miejsce w powiecie w pływaniu sztafetowym
  • III miejsce w mieście w mini piłce siatkowej
  • II miejsce w Regionalnych Zawodach w gimnastyce sportowej
  • II miejsce w regionie w Czwórboju Lekkoatletycznym w klasyfikacji punktowej Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego Szkoła zajęła I miejsce w mieście, II miejsce w powiecie, IV - w regionie.
Rok Szkolny 2004/ 2005
  • Piłka ręczna II miejsce w powiecie

  • Piłka koszykowa II miejsce w rejonie

  • Piłka nożna "Mikołajkowy Turniej Halowy"- III miejsce

  • Indywidualne biegi przełajowe (powiat)

    Dziewczęta kl. V - II miejsce Płudowska Żaneta
    III miejsce Grzymała Paulina

    kl. VI II miejsce Matłacz Ola
    Chłopcy kl. V I miejsce Osiński Radosław
    II miejsce Lament Mateusz
    III miejsce Koczkodaj Michał

  • Indywidualne biegi przełajowe (rejon)
    Dziewczęta kl. VI - V miejsce Matłacz Ola ( awans do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Ostrołeka 2005)
    Sztafetowe biegi przełajowe (powiat) Chłopcy i dziewczęta II miejsce

  • Zawody sportowe

    I miejsce w Miejskim Przeglądzie Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej- kategoria taniec
    III miejsce w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego - Gimnastyka
    I miejsce w Miejskim Turnieju Dzikich Drużyn - piłka nożna
    I miejsce w Makroregionalnych Igrzyskach - jazda szybka na lodzie
    I miejsce w Powiatowym Czwórboju Lekkoatletycznym

  • Rejonowy etap konkursu przyrodniczego " Przyroda wokół nas". Organizator ODN Siedlce pod patronatem Kuratora Oświaty

    I miejsce - Małgorzata Kicka kl. VI B

    II miejsce - Aneta Bojar kl. VI c

    IV miejsce - Patrycja Trojecka kl. VI B

  • 2005- wyróżnienie pracy zespołowej pt.," Jak smakuje Radość" w konkursie plastycznym ogólnopolskim
    Maciej Borkowski, Joanna Wereszczyńska, Dawid Piwowarczyk, Adrianna Rzewuska, Daniel Krasuski
    Szkoła otrzymała 1000zl. nagrody pieniężnej.Uczniowie smycze na klucze z logo mamba wyniki konkursowe na stronie internetowej www.mambakonkurs.pl

  • I miejsce Liga Przedmiotowa z języka niemieckiego etap regionalny - Jakub Komodowski kl. VI a

  • II miejsce na X Festiwalu Twórczości Dziecięcej
    i Młodzieżowej w kategorii - taniec ludowy.

  • Laureatka przeglądu kolęd " Kolędować Małemu" - uczennica Natalia Kordecka

  • VII miejsce w lidze międzyszkolnej - uczennica Laura Matwiejczyk

  • II miejsce w X Miejskim Przeglądzie Twórczości Dziecięcej
    i Młodzieżowej w kategorii piosenka - uczennica Natalia Kordecka.

  • Laureatka przeglądu " Piosenka moich rodziców" - uczennica Natalia Kordecka.

  • Laureatka przeglądu " Piosenka moich rodziców" - uczennica Dominika Ratyńska

Rok Szkolny 2003/ 2004 

  • Laureatka Konkursu Recytatorskiego im. K. Makuszynskiego Emilia Sieczka, kl. VI a

  • Laureatka etapu regionalnego konkursu " Europa w szkole" Emilia Sieczka, kl. VI a

  • Laureatka Konkursu " Sport sposobem na sukces"
    Natalia Kobylinska , kl. Va

  • Zbiorek utworów dziecięcych " Mój i Twój świat"


  • Miejski Turniej Dzikich Drużyn - piłka nożna -I miejsce

  • Wojewódzkie Mistrzostwa w Gimnastyce -III miejsce

  • Szkolne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Garwolinie -II miejsce

  • Siedlecka Liga w Dwa Ognie -IV miejsce

  • Piłka nożna "Piłkarskie Piątki"- II miejsce
    Piłka koszykowa "Piłkarskie Piątki" - III miejsce

  • Indywidualne biegi przełajowe
    Dziewczęta II miejsce - Płudowska Żaneta
    Chłopcy II miejsce - Orłowski Marcin

  • Czwórbój Lekkoatletyczny
    Dziewczęta II miejsce ( powiat)
    Chłopcy II miejsce ( powiat)
    II miejsce (rejon)
    Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej X miejsce

  • Pływanie (powiat)
    Januszewski Kamil I miejsce - styl grzbietowy
    II miejsce- styl dowolny
    III miejsce- styl klasyczny
    Borkowska Katarzyna II miejsce - styl klasyczny
    Chmura Jakub II miejsce - styl klasyczny

  • Miedzypowiatowe zawody pływackie
    Katarzyna Borkowska III miejsce - styl klasyczny
    Kamil Januszewski II miejsce - styl grzbietowy
    Kamil Januszewski III miejsce - styl klasyczny

  • "Europa w szkole"
    a. 2 prace wyróżnione w etapie regionalnym pod opieką P.J.Wysokinskiej i P.G.Wolkowicz-Nowak,
    b. 1 praca wyróżniona w etapie wojewódzkim pod opieka P.B.Wrzosek

  • Regionalny konkurs języka angielskiego - laureatka - opiekun P.I.Moczydłowska.

  • "Kangur" 1 nagroda i 2 wyróżnienia - P.B.Wrzosek. P.E.Piskorska, P.B.Piasecka.

  • I miejsce w turnieju piłki nożnej - Puchar Starosty - P.G.Chazan
    II miejsce chłopców w zawodach "Piłkarskie piątki" - P.G.Chazan, P.G.Twarowski.

  • "Sport sposobem na sukces" - laureatka w kategorii literackiej- opowiadanie pod opieka P.G.Wołkowicz - Nowak.

  • "Piosenka moich rodziców" - laureatka - P.J.Chibowska.

  • Mazowieckie Igrzyska lekkoatletyczne Młodzieży - biegi przełajowe - udział uczniów - opiekun P.G.Chazan, P.K.Redzia.

  • Ogólnopolski finał lekkoatletycznych czwartków - udział uczniów - P.G.Chazan, P.G.Karasek.

  • Przegląd amatorskich zespołów tanecznych - taniec ludowy -
    w Borkach Wyrkach - III miejsce - P.H.Sobieszuk, P.H.Pieńkowska
    III miejsce taniec współczesny - P.A.Bryłka.

  • Miejski Przegląd Twórczości Dziecięcej i Mlodzieżowej
    a. kat. taniec ludowy II miejsce - P.H.Pińkowska, P.H.Sobieszuk
    b. kat. piosenka kl. I - III - I miejsce - P.D.Kiryła.
    c. kat. piosenka kl. IV -VI - laureatka P.J. Chibowska
    d. kat. teatr kl. I - III - wyróżnienie P.K. Wąsowska, P.B.Jastrzębska.
    e. kat. plastyka kl. I - III - wyróżnienie P.D.Podgórzak

  • Wyróznienie na IV Powiatowym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Tanecznych w Borkach Wyrkach. w 2003r

  • Laureatka recytatorskiego konkursu K.Makuszyńskiego - opiekun P.D.Kiryła.

  • wyróżnienie na IV Powiatowym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Tanecznych w Borkach Wyrkach w 2003 .

  • III miejsce na V Regionalnym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Tanecznych w 2004 r.

  • II miejsce na IX Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej 2004r.

Rok szkolny 2002/ 2003
  • Laureat etapu ogólnopolskiego "Europa w szkole"
    Piotr Pietraszuk, kl. VI

  • Laureatka Konkursu Recytatorskiego im. K. Makuszynskiego
    Emilia Sieczka, kl. Va


    2002- V Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży pt. Zamki, pałace, dworki i dworki
    w otoczeniu parków. Nauczyciel otrzymał list uznania.

    2002- Konkurs ogólnopolski pt. Wypadek przy pracy, czyli jak bezpiecznie pomagać rodzicom w gospodarstwie rolnym. Zaprezentowano 10 prac. Organizator; PZU S.A

    2002 - Konkurs ogólnopolski pt. Człowiek dorosły widziany oczyma małego dziecka. Organizator; Fundacja Człowiek dla Człowieka. Szkoła otrzymała podziękowanie.

    2002 - Konkurs ogólnopolski pt. Europa w szkole . Prace ucz. W. Nowaczyńskiej , Z. Wcisło i E. Zaręmby z kl. Vb zostały nagrodzone na etapie rejonowym przez KURATORIUM w Siedlcach

    2002- VII Miejski Festiwal Twórczości Dziecięcej
    i Młodzieżowej w Siedlcach. Organizator. MOK.
    W kategorii kl. IV -VI Wioletta Nowaczyńska otrzymała wyróżnienie.
    W kategorii kl. I - IV Monika Walczuk otrzymała 2 wyróżnienia .
    Marta Korycińska otrzymała 2 wyróżnienia
    Milena Oszkiel otrzymała 1 wyróżnienie

    2002 - Uczennice W. Nowaczyńska E. Zaremba
    i M. Zawadzka wykonały prace malarskie przdstawiające zabytki naszego miasta dla dzieci
    z państw współpracujacych w ramach programu COMENIUS.

    2002 - Konkurs szkolny pt . Słynne zabytki Europy. Nagrodzono 12 uczniów.

    2004- Paweł Rychlik-wyróżnienie w konkursie plastycznym pt.,, Drzewo " na Festiwalu Nauki w Siedlcach Organizator: Akademia Podlaska- konkurs regionalny
    2004- ,,Zatrzymaj letnie wspomnienia" - wyróżnienie
    w konkursie ogólnopolskim ucz. Anety Bojar

    2003 - VII Miejski Festiwal Twórczości Dziecięcej
    i Młodzieżowej w Siedlcach. wyróżnienie Monika Andrzejewska
    2003- Konkurs ogólnopolski pt.,, Gniazdo "-I miejsce
    w szkole :Monika Zawadzka, Marta Świderska , Wioetta Nowaczyńska
    2003- Konkurs regionalny pt. ,,Szczesliwa Rodzina" -nagroda Żaneta Wcisło