Eliminacje miejskie
XXXIII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci
im. Kornela Makuszyńskiego

W dniach 23- 24 maja 2016 roku w Sali „Podlasie” MOK w Siedlcach odbyły się przesłuchania eliminacyjne etapu miejskiego XXXIII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego.

W kategorii klas I-III Szkołę Podstawową nr 7 reprezentowali Maja Herba z klasy II A, Piotr Piekarski z klasy I D i Patrycja Skiba z klasy II B. W kategorii klas IV – VI w przesłuchaniach wzięły udział Iga Gałachowska z klasy V E, Aleksandra Golec i Kinga Zdanowska z klasy V C.

Ola otrzymała wyróżnienie. Iga zdobyła I miejsce i będzie reprezentować miasto Siedlce w Finale XXXIII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego, który odbędzie się 14 czerwca 2016 roku w Sali „Podlasie” MOK w Siedlcach. Serdecznie gratulujemy Idze i Oli!!!

Opracowała: p. Maria Stańczuk

Wyniki eliminacji szkolnych
XXXIII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci
im. Kornela Makuszyńskiego

9 i 12 maja 2016 roku odbyły się w naszej szkole eliminacje do XXXIII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego dla klas IV – VI i I – III.

Komisja w składzie: Agata Kuśmierczyk, Maria Stańczuk, Natalia Świderska, po przesłuchaniu 9 uczestników, wyłoniła laureatów w kategorii klas IV - VI:
I miejsce: Iga Gałachowska klasa V e
II miejsce: Kinga Zdanowska klasa V c
III miejsce ex aequo: Aleksandra Golec klasa Vc, Bartosz Piekarski klasa IV a
Wyróżnienie:
Jakub Olszewski klasa IV a

Komisja w składzie: Agata Kuśmierczyk, Maria Stańczuk, Hanna Suchożebrska, po przesłuchaniu 19 uczestników, wyłoniła laureatów w kategorii klas I - III:
I miejsce: Patrycja Skiba klasa II b
II miejsce: Maja Herba klasa II a
III miejsce: Piotr Piekarski klasa I d

Wyróżnienie:
Natalia Niesteruk klasa II b